Zamachowski ma przechlapane?! Wróżka widziała jego przyszłość! Istny koszmar!

2021-10-11 13:20
Zbigniew Zamachowski ma przechlapane. Wróżka widziała jego przyszłość
Autor: AKPA Zbigniew Zamachowski ma przechlapane. Wróżka widziała jego przyszłość

Zbigniew Zamachowski i Monika Richardson rozstali się z porządnym hukiem, ale na oficjalny rozwód będą musieli jeszcze poczekać. Aktor związał się z koleżanką z teatru, Gabrielą Muskałą, a dziennikarka znalazła pocieszenie w ramionach Konrada Wojterkowskiego. Słynna wróżka Anna Kempisty wyjawia, jak ma wyglądać przyszłość Zbigniewa Zamachowskiego! "Przechlapane" to zdecydowanie za małe słowo, to będzie istny koszmar!

Kilka miesięcy temu Zbigniew Zamachowski wyprowadził się z mieszkania, które dzielił z Moniką Richardson. Aktor wprowadził się do niewielkiej kawalerki oddalonej o zaledwie kilkaset metrów od lokum, w którym pozostaje Monika. Richardson potwierdziła ich rozstanie, a w rozmowie z "Wprost" wyjawiła, że przyczyną rozpadu ich małżeństwa jest romans Zbyszka!

NIE PRZEGAP: Małgorzata Foremniak zniknęła z "Mam talent". Powód zszokuje wielu!

Pogłoski o tym, że Zbigniew Zamachowski i Gabriela Muskała mają romans długo rozgrzewały media. Para w końcu przestała się ukrywać, a paparazzi są świadkami ich randek, nawet tych przedłużających się do samego rana. Oboje wyglądają na bardzo szczęśliwych, ale zdaniem słynnej wróżki Anny Kempisty, taki stan rzeczy nie utrzyma się zbyt długo...

Zbigniew Zamachowski ma przechlapane. Wróżka widziała jego przyszłość!

Tygodnik "Twoje Imperium" zapytał wróżki Kempisty o związek Zamachowskiego i Muskały. Jej zdaniem Zbyszek już tęskni za żoną, która wyręczała go w codziennych obowiązkach. Przypomnijmy, że Zbigniew Zamachowski nie umie nawet sam zapłacić rachunku.

- Tarot pokazuje, że nowa ukochana daje mu uczucie i wsparcie. Mimo to on tęskni za minionymi czasami, kiedy o wiele spraw nie musiał się martwić, bo zdejmowała mu je z głowy żona - mówi wróżka.

Jej zdaniem, Gabriela Muskała nie skacze tak wokół Zbyszka, jak poprzedniczka. Wróżka przewiduje, że romans Zamachowskiego i Muskały nie potrwa długo. Kempisty twierdzi, że już niebawem Gabrieli spadną "klapki z oczu" i dotrze do niej, że bardzo przeceniła ukochanego.

- Związek tej pary nie rysuje się w różowych barwach. Pani Gabriela dojdzie do wniosku, że przeceniła tę znajomość i jej walory. To ona się wycofa - mówi wróżka.

Twierdzi też, że Zbigniew Zamachowski jeszcze długo nie pozbędzie się Moniki. W dodatku Richardson ma puścić go w skarpetkach przy rozwodzie.

- Przy aktorze widać też kłopoty finansowe, które mogą mieć związek z jego rozwodem - czytamy w gazecie. 

Myślicie, że Monika otwiera już szampana?

NIE PRZEGAP: Tajner ze łzami w oczach przekazała druzgocące wieści o stanie swojego zdrowia. Zdiagnozowano u niej śmiertelną chorobę!

Sonda
Czy poszłabyś/poszedłbyś na randkę ze Zbigniewem Zamachowskim?
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE