Pierwsza żona Zamachowskiego związała się z byłą żoną Wiśniewskiego?! Szokująca prawda wyszła na jaw po latach!

2021-07-15 17:59
Zbigniew Zamachowski i Michał Wiśniewski
Autor: AKPA Zbigniew Zamachowski i Michał Wiśniewski

Zbigniew Zamachowski rozwodzi się po raz trzeci i już znalazł pocieszenie w ramionach koleżanki z teatru Gabrieli Muskały. Niewielu jednak pamięta, że jego pierwszą żoną była Anna Komornicka. Małżeństwo wytrzymało zaledwie trzy lata, a rozwód wyszedł z inicjatywy kobiety. Wiadomo było, że po rozstaniu Komornicka zamieszkała z byłą żoną lidera "Ich Troje" i wspólnie wychowywały jej córkę. Michał Wiśniewski wywołał niemały skandal, kiedy publicznie oświadczył, że kobiety żyją w lesbijskim związku i mają "córkę z próbówki"! Poznajcie szczegóły!

Zbigniew Zamachowski po raz pierwszy ślubował miłość do końca życia Annie Komornickiej. Po latach, jego trzecia żona, Monika Richardson wyznała, że małżeństwo doczekało się syna, który zmarł. 

- Gdy jeździmy razem na cmentarz i patrzę na grób, w którym leżą razem, ojciec, dziadek i synek Zbyszka z pierwszego małżeństwa, widzę, jak głęboko to w nim siedzi - powiedziała "Gali" Monika Richardson. 

Pierwsze małżeństwo aktora nie przetrwało tej tragedii i różnicy charakterów. Zbigniew Zamachowski chciał, by żona, która prowadziła aktorską agencję (sama również była aktorką) poświęciła się rozwijaniu jego kariery. Anna Komornicka po trzech latach zdecydowała się na rozwód. Zbigniew Zamachowski bardzo przeżył odejście żony, która niedługo potem zamieszkała z... byłą żoną Michała Wiśniewskiego.

Michał Wiśniewski zdradził intymne sekrety byłej żony! Twierdzi, że była w lesbijskim związku z pierwszą żoną Zbigniewa Zamachowskiego

Michał Wiśniewski po rozstaniu z pierwszą żoną Magdą Femme nie szczędzili sobie przykrości, mimo, że ten był już związany z Dominiką Tajner. Byłe małżeństwo rzucało w siebie oskarżeniami za pośrednictwem wpisów na Facebooku. Wojnę, która rozgrywała się w 2012 roku śledziły niemal wszystkie media. Była wokalistka "Ich Troje" powiedziała, że Michał Wiśniewski udaje, że ma raka, by zwrócić na siebie uwagę. Później powiedziała też, że jej były mąż roznosi wirusa HIV.

Lider "Ich Troje" odwinął się Magdzie i powiedział, że zabiła własnego ojca. 

- Zabiłaś ojca, zabijesz córkę, zabijesz siebie - pisał Michał Wiśniewski na Facebooku. 

Magda Femme nie robiła tajemnicy z faktu, że mieszka ze swoją menadżerką, Anną Komornicką. Kobiety wspólnie wychowywały córkę Magdy. Michał Wiśniewski zszokował opinię publiczną, gdy wyjawił, że jego była żona żyła w lesbijskim związku i ma z kochanką "dziecko z próbówki". 

- Podobno odeszła od kochanki, Ani Komornickiej (byłej żony Zbyszka Zamachowskiego), z którą ma córkę z probówki - napisał wówczas Michał Wiśniewski na swoim Facebooku - (oby jej się, szanuję, nie czyta jeszcze, więc pozwalam sobie na komentarz, piękna dziewczynka, nie wiadomo kogo) i jest z niejakim raperem, Synem Prezydenta.

Później Magda Femme gościła w studio Dzień Dobry TVN, gdzie odniosła się do zarzutów byłego męża. Po tym, jak oskarżył ją o śmierć ojca, przeszła przez piekło.

- Ten człowiek od kilkunastu lat, od momentu rozwodu dysponuje sobie moim życiem prywatnym, moja intymnością. Wrzuca do kolorowej prasy szczegóły z mojego życia intymnego, prywatnego - mówiła Femme w studio Dzień dobry TVN - Teraz się zabrał za moje dziecko, szargał pamięć mojego taty. Nie ma o czym mówić. Jest to prostu dno dna. (...) Zaczepiają mnie ludzie i pytają, czy miałam sprawę o morderstwo - skarżyła się piosenkarka.

NIE PRZEGAP: Maryla Rodowicz MA KOCHANKA?! Padliśmy, gdy dowiedzieliśmy się, kim jest! [ZDJĘCIA]

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE