Zborowska na wakacjach

i

Autor: AKPA Zborowska na wakacjach

Sprytne zagranie!

Zborowska zadrwiła z wścibskich internautów: "Proszę bardzo. Zdjęcie Nadzi od przodu"

2023-05-22 15:45

Zofia Zborowska (36 l.) jest jedną z tych gwiazd, które bardzo chronią prywatność swoich dzieci. Choć jej fotografii z córeczką nie brakuje w mediach społecznościowych, to twarz dziewczynki zawsze jest ukryta - ujęcie obejmuje ją z tyłu lub jej buźka zasłonięta jest emotikonką. Tym razem gwiazda zrobiła wyjątek.

Zofia Zborowska bardzo aktywnie działa w social mediach. Nawet jeśli zawodowo akurat nie dzieje się u niej zbyt wiele, fani zawsze mogą zajrzeć na jej profil na Instagramie i dowiedzieć się, co słychać u aktorki i jej bliskich. Zresztą cała rodzina chętnie korzysta z tej formy kontaktu z fanami - bardzo popularne profile prowadzą również jej mąż Andrzej Wrona oraz mama - Maria Winiarska. Prawdziwą królową Internetu jest zaś ich adoptowana suczka Wiesia.

Zofia Zborowska chroni prywatność córeczki. Nie chce narażać dziecka na niebezpieczeństwo

Niektórym internautom to nie wystarcza. I choć aktorka od początku bardzo chroniła wizerunku swojej córki Nadziei, wielu z nich wręcz obsesyjnie poluje na takie zdjęcie dziewczynki, na którym widać je twarz. Zborowska uważa, że prywatność jej córki jest ważniejsza od nagłówków w serwisach i bardzo dba o to, by dziewczynki nie można było rozpoznać. Malej nie brakuje na rodzinnych zdjęciach czy filmikach, ale zawsze są to ujęcia z tyłu. Jeśli choć fragment twarzyczki, miałby być widoczny, aktorka zasłania go stosowną emotka.

Wścibscy internauci domagali się fotografii córki Zborowskiej, więc ją dostali 

Ponieważ pod każdym niemal postem pojawiają się prośby o pokazanie twarzy dziecka, aktorka w przemyślny sposób zadrwiła z wścibskich obserwatorów. Zamieściła zdjęcie Nadziei ujętej z przodu, ale z buźką zasłoniętą włosami. Fotografie opatrzyła wiele mówiącym komentarzem: "Proszę bardzo. Zdjęcie Nadzi od przodu. I dajcie nam już żyć".

Polecamy galerię: Zosia Zborowska ćwiczy jak szalona

Zosia Zborowska wspomina ciążę: "Musiałam zrezygnować z dwóch seriali, miałam czerniaka, było na mnie polowanie"
Sonda
Czy śledzicie w mediach społecznościowych Zofię Zborowską?
Nasi Partnerzy polecają