Zdębieliśmy po poznaniu prawdy o tym, kim jest brat Izabelli Krzan. Sport, nauka, uroda. Grzegorz ma pełen pakiet!

2023-09-22 8:46

Izabella Krzan to jedna z najpopularniejszych młodych prezenterek TVP. Nic więc dziwnego, że widzów interesuje także jej życie prywatne. A to, jak się okazuje, jest bardzo ciekawe. Zdębieliśmy po poznaniu prawdy o tym, kim jest brat Izabelli Krzan, Grzegorz Krzan. Mężczyzna ma na koncie liczne sukcesy sportowe, jest siatkarzem i trenerem. To nie wszystko, bo ma też robiące wrażenie osiągnięcia na poziomie naukowym. I jeszcze jest zabójczy przystojny! Poznajcie szczegóły i zobaczcie zdjęcia.

Izabella Krzan to modelka i prezenterka telewizyjna, której chyba nikomu nie trzeba przedstawiać. Obecnie jedna z największych młodych gwiazd TVP. "Koło Fortuny" i "Pytanie na Śniadanie" to dwa formaty, które przyniosły jej największą popularność. Ale oprócz tego, że Izabella Krzan jest utalentowaną prezenterką, może pochwalić się również zachwycającą urodą. Nie bez powodu była przecież modelką i Miss Polonia. Okazuje się, że jej brat, Grzegorz Krzan, także ma się czym pochwalić - zarówno zawodowo, jak i w kwestii wyglądu. Cóż, wygląda na to, że rodzeństwo ma po prostu dobre geny, bo oboje zachwycają! Grzegorz Krzan jest siatkarzem i trenerem, gorącym jak kaloryfer w grudniu. Ma na koncie liczne sukcesy. Nie uwierzycie, jak świetnie sobie radzi, to robi niezwykłe wrażenie.

Kim jest brat Izabelli Krzan, Grzegorz Krzan?

Grzegorz Krzan, brat Izabelli Krzan, urodził się 8 stycznia 1987 roku w Olsztynie. Jest siatkarzem i trenerem, jako zawodnik grał na pozycji atakującego. Od sezonu 2021/2022 jest trenerem przygotowania fizycznego w Indykpolu AZS-ie Olsztyn. W sierpniu 2023 roku, czyli stosunkowo niedawno, podpatrywał w akcji przygotowania reprezentacji Canarinhos do Mistrzostw Ameryki Południowej i turnieju kwalifikacyjnego do Igrzysk Olimpijskich 2024, gdzie m.in przez 10 dni przebywał reprezentacją Brazylii w Saquaremie. W latach 2006–2018 studiował geodezję na Uniwersytecie Warmińsko-Mazurskim w Olsztynie. Od 2017 roku jest wykładowcą wydziału geoinżynierii. W latach 2020–2022 uczył studentów m.in. podstawy geodezji i kartografii, ćwiczeń terenowych z geodezji. Mądrość i uroda, wspaniałe połączenie.

Galeria zdjęć: Kim jest brat Izabelli Krzan, Grzegorz Krzan? Tak wygląda siatkarz i trener

Sonda
Podoba Ci się brat Izabelli Krzan, Grzegorz Krzan?
Izabella Krzan szczerze o relacjach z ukochanym Dominikiem. Kiedy ślub?