Gwiazdor internetu Brzoza szua weterynarza

i

Autor: facebook

Spryciarz

"Żenada". Gwiazdor szuka weterynarza do połamanego kota. W zamian oferuje reklamę

2023-08-29 10:19

Tego jeszcze nie było! Gwiazdor polskiego internetu znany jako Brzoza, którego kontrowersyjne filmiki cieszą się ogromną popularnością na Facebooku, postanowił za pośrednictwem portalu poszukać weterynarza dla połamanego kota. Nie byłoby w tym nic dziwnego, gdyby nie to, że Brzoza w poście nic nie wspomniał o zapłacie za usługę. Wspomniał za to o... reklamie. Fani są skrajnie oburzeni na gwiazdora. - Żenada - komentują.

Gwiazdor internetu szuka weterynarza dla kota. Proponuje w zamian filmik

Wygląda na to, że gwiazdor internetu Brzoza chciał znaleźć sposób na to, jak bezkosztowo wyleczyć połamanego kota. Fachowo takie coś nazywa się barterem. Niby sprytnie, ale jednak wpis Brzozy wywołał zniesmaczenie wśród internautów. - Poszukuję doktora który złoży połamana miednice kotce. Jest to kotek z domu rodzinnego. W zamian oferuje materiał jak pokazuje powrót kotki do zdrowia, dla lekarza to super reklama, dla nas mega pomoc - napisał gwiazdor internetu słynący z zaczepiania ludzi na ulicach. "Mam nadzieję, że to żart, choć kiepski" - napisała jedna z użytkowniczek Facebooka. "Żenada... pranki z skarpetkami i torba z Biedronki były w miarę śmieszne, to juz jest przesada" - oceniła inna internautka. Niektórzy poszli jeszcze dalej i twierdzili, że Brzoza jest "tragiczny"

Brzoza odpowiada internautom: "Faktycznie ze mnie straszny człowiek"

Sam gwiazdor odpowiedział na zaczepki. - Straszny bo chce odciążyć rodzinę z dużego wydatku i wyleczyć szybciej kota. No to faktycznie straszny ze mnie człowiek - ironizował Brzoza. Część fanów go wsparła "Myślę, że nie warto odpisywać bo szkoda nerwów, Ludzie i tak nie czytają że zrozumieniem i nawet nie wiedzą o co chodzi" - stwierdził jeden z użytkowniczek Facebooka. - Są ludzie i taborety, taboretów olewaj, bo nic nie wnoszą do sprawy, a tylko przeszkadzają - wtórowała inna internautka. A Wy jak myślicie? Czy reklama dla weterynarza to dobry interes? Czy Brzoza powinien zaoferować pieniądzę za usługę? Zagłosujcie w naszej sondzie. 

Nie przegap: Przystojny gwiazdor "Królowych życia" miał ostrą biegunkę! Zabrało go pogotowie. Koszmarne doniesienia! Pod sondą prezentujemy zdjęcia Gabriela Seweryna

Sonda
Czy Brzoza powinien zaoferować weterynarzowi pieniądze?
Małgorzata Tomaszewska opowiada o ciąży. Gwiazda „Pytania na śniadanie” czeka na córeczkę?