Zenek Martyniuk

i

Autor: TOMASZ RADZIK/East News

Zenek będzie dobrym dziadkiem!

2018-09-21 6:06

Zenek Martyniuk (49 l.) szaleje z radości. Jeszcze tej zimy zostanie dziadkiem. Jedyny syn króla disco polo Daniel (29 l.) i jego przyszła żona Ewelina (19 l.) zostaną rodzicami dziewczynki. Podobno nawet wybrano już dla niej imię – Zosia! Z życzeniami i słowami wsparcia spieszą do lidera Akcentu koledzy ze sceny disco polo. Nie mają watpliwości - Zenek będzie dobrym dziadkiem.

Właśnie trwa rozwożenie eleganckich zaproszeń na ślub i wesele, które odbędą się 6 października w kościele w Grabówce i w Hotelu Lipowy Most koło Białegostoku. Szyje się też suknia panny młodej i kreacje dla teściowych. Zaproszono 250 osób, w tym takie gwiazdy, jak Radek Liszewski (42 l.) czy zespół MIG, a weselisko potrwa co najmniej dwa dni.
Ewelina, tegoroczna maturzystka, ze względu na ciążę musiała odłożyć marzenia o studiach na wydziale psychologii, ale zaraz po narodzinach dziecka wraca na uczelnię. Na razie zajęła się przeprowadzką z rodzinnego domu pod Koninem do apartamentu Daniela. Pod czujnym okiem przyszłej teściowej, Danuty Martyniuk, uczestniczy też w przygotowaniach do ślubu.

Zenek zostanie dziadkiem

i

Autor: se.pl

Z życzeniami dla Zenka i jego najbliższych pospieszyli już koledzy po fachu. – Wiem, że szykuje się rewolucja w rodzinie Zenka i Danusi i że oboje są bardzo szczęśliwi! Jestem pewien, że będą wspaniałymi dziadkami. Daniel to ich jedyny syn, oczko w głowie Danusi i kopia Zenka. Ma taki sam temperament jak on, jest bardzo skromny i sympatyczny. Jeśli jego córka odziedziczy wszystkie te cechy, weźmie trochę z babci i z dziadka, będzie cudowną dziewczynką. Moje gratulacje! – powiedział nam Marek Gwiazdowski (34 l.) z zespołu MIG. A Marcin Miller ( l.) z Boysów dodał: – Bycie dziadkiem w tak młodym wieku to zaszczyt i przyjemność. Co prawda trzeba będzie szykować jedno miejsce więcej przy świątecznym stole i wkładać więcej prezentów pod choinkę, ale to jedynie ogromna przyjemność i frajda. Zenek będzie dobrym i kochającym dziadkiem, tylko niech uważa przy śpiewaniu kołysanek wnuczce, bo efekt może być odwrotny do zamierzonego i mała Zosia zamiast spać będzie chciała ciągle słuchać dziadka.

ZESPÓŁ MIG Z NAGRODĄ SUPER PREMIERA

i

Autor: Paweł Skraba Marek Gwiazdowski i zespół MIG cieszą się ze szczęścia Zenka