Danuta Martyniuk, Zenon Martyniuk

i

Autor: AKPA / Jacek Kurnikowski

Spodobają jej się te słowa?

Zenek Martyniuk zapytany o metamorfozę Danusi. Co myślał o żonie, gdy była „pulchniejsza”?

2022-12-15 14:33

Zenon Martyniuk (53 l.) pojawił się w środowe przedpołudnie na konferencji "Sylwestra Marzeń z Dwójką". Udzielając wywiadów, nie mógł nie pochwalić żony, która w ostatnim czasie przeszła niebywałą metamorfozę. Gwiazdor disco polo dał do zrozumienia, że kocha żonę w każdej postaci. Wspomniał o okresie, gdy była "pulchniejsza".

Zenon Martyniuk po raz kolejny sylwestra spędzi w Zakopanem, gdzie będzie zachęcał do zabawy widzów TVP oraz wszystkich fanów, którzy zjadą dla niego na południe Polski. Muzyk, który przez cały rok koncertuje, zdaje sobie sprawę, że występ w noc z 31 grudnia na 1 stycznia najbardziej mu się opłaca. Zapewne za kulisami będzie towarzyszyć mu żoną, która wspierała ukochanego również na konferencji ramówkowej zbliżającej się imprezy.

Zenek Martyniuk zapytany o metamorfozę Danusi. Co myślał o żonie, gdy była „pulchniejsza”?

Zenon Martyniuk chętnie udzielał wywiadów, co nie zdarza się często, i nie unikał odpowiedzi nawet na pytanie dotyczące spraw swoich bliskich. W rozmowie z Pudelkiem pokusił się o ocenę metamorfozy swojej żony, do której uczucie od lat nie wygasa.

- Wiadomo, że jak moja żona kiedyś była taka pulchniejsza, to też fajnie wyglądała. Teraz jest moda, że wszystkie dziewczyny chcą być takie piękne, smukłe, wyszczuplone, no to też jest fajnie - stwierdził.

Zenek Martyniuk przeszedł na dietę

Król disco polo w rozmowie z reporterką "Super Expressu" opowiedział natomiast o szczegółach swojej przemiany.

- Zrezygnowałem ze słodyczy i efekty już widać. Stroje sceniczne leżą na mnie lepiej. I wszystkie guziki w marynarce mogę zapiąć. Staram się jeść regularnie. Pięć posiłków dziennie. Małe porcje. Żona dba, żeby wszystko było zdrowe i świeże. Dawniej nie jadłem śniadań, a później nadrabiałem. Teraz wprowadziłem je do jadłospisu. (...) Od lata zrzuciłem już ponad sześć kg – chwalił się.

Myślicie, że małżeństwo motywuje się do nawzajem do takich działań? Jak tak dalej pójdzie, będą musieli wymieniać całą swoją garderobę.

Sonda
Czy Zenon Martyniuk powinien reprezentować Polskę na Eurowizji?
Nasi Partnerzy polecają