Zespół Shanguy specjalnie dla polskich słuchaczy. Co mają wspólnego z Viki Gabor?

2021-09-17 14:24
Zespół Shanguy
Autor: Instagram Zespół Shanguy

Francusko-włoski zespół Shanguy zagościł w Polsce w kilku znanych programach w telewizji oraz w radiu. Artyści dali wyjątkowy koncert LIVE w radiu Eska. Ich hity zapewniają imprezowy klimat. Jak podobało im się w Polsce? Zobaczcie i posłuchajcie ich występu.

Zespół powstał w wyniku spotkania włoskiego didżeja NRD1, francuskiego piosenkarza Eona Melki, oraz wokalisty i gitarzysty Franka-O. W 2019 roku do zespołu dołączyła Shady Cherkaoui i została jego wokalistką, zastępując Eona Melkę. Zespół z powodzeniem podbija listy przebojów m. in. we Włoszech, Rosji, Francji oraz w Polsce. W naszym kraju grupa pojawiała się 25 maja 2019 na Polsat SuperHit Festiwal 2019 w Operze Leśnej w Sopocie. To nie koniec powiązań z Polską. W 2019 roku grupa opublikowała remiks utworu Viki Gabor pt. "Time". 

Zespół specjalnie dla Was zagrał swoje największe przeboje w niesłyszanych i nieujawnianych do tej pory wersjach. W stu procentach wykonał je na żywo! Ekskluzywna premiera koncertu Shanguy w ESKA Live. miała miejsce 14 września 2021! Zobaczcie koncert poniżej!

ESKA Live: Shanguy z ekskluzywnym koncertem na ESKA.pl!

ZOBACZ: Możliwa zmiana emisji Rolnik szuka żony tuż przed pierwszym odcinkiem. Fani podzieleni

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE