Zła wiadomość dla fanów Top Model! Michał Piróg znika z programu

2018-04-09 16:21
Michał Piróg
Autor: Kamil Piklikiewicz Michał Piróg

Jesienią 2018 roku na antenę TVN powróci "Top Model. Zostań modelką". Fani produkcji będą zawiedzeni, gdyż z udziału w programie zrezygnował Michał Piróg! Dlaczego zdecydował się odejść z show? Kto go zastąpi?

Siódma edycja programu "Top Model. Zostań modelką" już za kilka miesięcy pojawi się na antenie TVN. W produkcji nie pojawi się jednak Michał Piróg. Ze względu na liczne zobowiązania zawodowe i zaangażowanie w program "Druga Twarz", tancerz zmuszony był odrzucić propozycję TVN. 1 kwietnia serwis Gala.pl podał, że w nowym sezonie w roli prowadzącego Piróga zastąpi Rafał Jonkisz, mister Polski 2015. Czy produkcja dokonała dobrego wyboru?

Top Model. Zostań modelką - zasady

Zasady Top Model są proste. Zainteresowani karierą w modelingu młodzi ludzie przychodzą na castingi, podczas których muszą zaprezentować się przed profesjonalnym jury m.in. w bikini. Aby dostać się do programu dziewczyna musi spełniać dwa warunki: mieć minimum 170 cm wzrostu i być w wieku 18-27 lat. Od czwartej edycji do programu zgłaszać mogli się także mężczyźni mający 180 cm wzrostu i w przedziale wiekowym 18-30 lat. Uczestnicy show biorą udział w sesjach zdjęciowych, przechodzą metamorfozy, uczą się chodzenia po wybiegach. Główna wygrana w show to sesja okładkowa w jednym z kolorowych czasopism, kontrakt z agencją modeli i modelek oraz nagroda pieniężna.

ZOBACZ: Joanna Krupa zaręczona! Pierścionek jest wart MAJĄTEK

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE