Złote myśli Natalii Siwiec z Meksyku: Nie dołujcie się

2020-03-16 17:59

Nie wszystkie gwiazdy siedzą w swoich domach. Natalia Siwiec (37 l.) okres kwarantanny postanowiła przetrwać w Meksyku. Nie może narzekać na warunki: opala się na pięknej plaży, siedzi sobie na drzewie i myśli…

Natalia Siwiec - nie dołujcie się!
Autor: instagram/ Archiwum prywatne Natalia Siwiec - nie dołujcie się!

W Meksyku jest na razie „tylko” 41 zakażonych osób, ale Natalia nie panikuje. Korzysta z uroków stanu Quintana Roo, w którym leży m.in. pięknie miasto Cancún. Takie miejsca sprzyjają przemyśleniom:

„Nie będę tu smucić. Bardzo chciałabym wam pomóc w tym, żebyście wznosili swoją energię i tak się nie dołowali. Każdy z nas przeżywa ciężki czas, dosłownie każdy, nieważne, w jakim miejscu na świecie jest. Nie wiadomo, co się wydarzy. Musimy robić wszystko, by podnosić nasze wibracje, żebyśmy byli silni, nie dołowali się, bo to może powodować inne choroby. A ten ciężki czas przetrwamy. Siedzenie w domu nie jest aż tak straszne” – powiedziała na Instagramie.

Zobacz: Muzea online w dobie koronawirusa. Jak zwiedzać z domu?

Player otwiera się w nowej karcie przeglądarki