Ale chata!

Złoty kran to nie wszystko. Basia Kurdej-Szatan pokazała resztę domu. Apartament za 2,5 mln zł robi wrażenie!

2022-08-13 4:52

Basia Kurdej-Szatan (36 l.) stworzyła sobie prawdziwy podniebny raj. Pokazała w sieci, jak wygląda urządzony już w pełni ogromny taras jej nowego mieszkania za 2,5 mln zł. Kanapa, palmy, przytulna oranżeria... Tylko pozazdrości. Zobaczcie, jak mieszka Basia Kurdej-Szatan.

Basia Kurdej-Szatan przechodzi ostatnio trudne chwile. Po skandalu wywołanym głośną, spontaniczną wypowiedzią na temat straży granicznej, aktorka znów intensywnie pracuje i cieszy się życiem. 

NIE PRZEGAP: Żołnierz z widowni zadał jej mocne pytanie. Kurdej-Szatan na oczach wszystkich zaczęła zalewać się łzami!

Na szczęście gwiazda ma gdzie się relaksować. Dwupoziomowe mieszkanie o metrażu 170 m2, w którym kilka miesięcy temu zamieszkała Basia z rodziną, jest już wykończone. Nic dziwnego, że aktorka chętnie chwali się swoim przytulnym gniazdkiem. Właśnie pokazała w sieci swój ogromny taras, a dokładniej jego oranżeryjną część, w której przesiaduje z rodziną i znajomymi. Z kanapy Basia Kurdej Szatan widzi wtedy obłędny widok na Warszawę. W otwartej części tarasu gwiazda wraz z córką urządziła zielnik, o który wspólnie dbają.

„Moje ulubione miejsce” - podpisała fotkę z tarasu Basia Kurdej-Szatan.

„Nasze miejsce” - na wszelki wypadek dodał w komentarzu jej mąż Rafał Szatan (34 l.).

Zobaczcie w naszej galerii, jak mieszka Basia Kurdej-Szatan:

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE