Znamy datę pogrzebu Gabriela Seweryna! Szczegóły ostatniego pożegnania podał były partner!

2023-12-02 0:40

Gabriel Seweryn nie żyje. Popularny projektant z Głogowa i uczestnik show "Królowe życia" zmarł nagle 28 listopada w szpitalu, w wielu 56 lat. Jego śmierć budzi wiele kontrowersji i pytań. W piątkowe popołudnie, 1 grudnia poznaliśmy szczegóły pogrzebu celebryty. Podał je Rafał Grabias, były partner gwiazdora.

 Gabriel Seweryn nie żyje. Nowe fakty w sparwie śmierci: Zespół poczuł się zagrożony

i

Autor: PHOTO MARCIN WZIONTEK/ SUPER EXPRSS /WARSZAWA Gabriel Seweryn nie żyje. Nowe fakty w sparwie śmierci: "Zespół poczuł się zagrożony"

Gabriel Seweryn zmarł w wyjątkowo tajemniczych i przykrych okolicznościach. 28 listopada projektant źle się poczuł i wezwał pogotowie, to jednak odmówiło mu pomocy, ze względu na rzekomo agresywne zachowania samego pacjenta i osób postronnych. Na SOR trafił o własnych siłach, gdzie dojechał taksówką. Do dziś nie milkną echa tej tragicznej śmierci. W piątkowe popołudnie były partner przekazał informację na temat pogrzebu projektanta. Znamy miejsce i datę ceremonii!

Nie żyje Gabriel Sewryn. Znamy datę i miejsce ceremonii pogrzebowej

Gabriel Seweryn i Rafał Grabias byli razem przez 18 lat. Ich losy można było śledzić w programie "Królowe życia", gdzie występowali przez 8 sezonów. W 2021 roku ich związek dobiegł końca. W piątkowe popołudnie Rafał Grabias poinformował za pośrednictwem Instagrama o pogrzebie swojego byłego partnera.

- Msza święta żałobna odprawiona zostanie dnia 6.12.2023 r. (środa) o godz. 12:00 w Kościele pw. Najświętszego Serca Pana Jezusa w Krzepowie, po czym nastąpi odprowadzenie zmarłego na miejsce wiecznego spoczynku. Pogrążona w żalu rodzina - czytamy na jego Instastories.

Listen on Spreaker.
Nasi Partnerzy polecają