Znamy płeć drugiego dziecka Lary Gessler!

2022-05-22 22:20
Znamy płeć drugiego dziecka Lary Gessler!
Autor: akpa Znamy płeć drugiego dziecka Lary Gessler!

Lara Gessler (33 l.) lada moment po raz drugi zostanie mamą. Do tej pory córka gospodyni "Kuchennych rewolucji" nie zdradzała, czy będzie to chłopiec, czy dziewczynka. Przyszła jednak pora, aby ujawnić płeć maluszka!

Pod koniec marca Lara Gessler poinformowała, że spodziewa się drugiego maleństwa. Miała już wtedy dość spory brzuszek. Dla całej rodziny to wielka radość. Córka Magdy Gessler zawsze chciała mieć liczną rodzinę. Jednak dopiero u boku swojego męża Piotra Szeląga mogła zrealizować to marzenie. Gdy półtora roku temu na świat przyszła ich córeczka Nena, znani rodzice oszaleli na jej punkcie, a malutka szybko stała się gwiazdą Instagrama. Fani są zachwyceni śliczną dziewczynką. Już wkrótce Nena będzie miała rodzeństwo...

Gessler zdradziła płeć drugiego dziecka

Lara chętnie opowiada o przebiegu ciąży, czy szczegółach intymnych swojego życia małżeńskiego. Do tej pory jednak nie chciała ujawnić płci drugiego dziecka, mimo że od dawna ją znali. Mają tez wybrane już imię. Gessler nie mogła jednak dłużej już trzymać tego w tajemnicy i w sieci powiedziała, że Nena będzie miała brata!

"Całe życie chciałam mieć syna i córkę, będę miała córkę i syna ☺️🥰 #", napisała na Instagramie szczęśliwa celebrytka.

Jak widać, córka Gessler spełnia wszystkie swoje marzenia. Już nie możemy się doczekać, aż zobaczymy kolejnego członka rodziny Gesslerów!

Ciąża a dieta
Sonda
Śledzisz życie Lary Gessler?
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE