Mam talent

i

Autor: AKPA/Niemiec Mam talent

Gratulacje!

Znamy zwycięzcę "Mam talent!"! To on zgarnął czek na 300 tysięcy złotych

2022-11-26 22:27

W sobotę 26 listopada emocje sięgnęły zenitu podczas finału 14. edycji "Mam talent!". Wśród finalistów znalazło się dziesięciu uczestników. Wybór jednego zwycięzcy była niezwykle trudny i leżał w rękach widzów. To ich głosami nagrodę główną zdobył ....

Przez ostatnie tygodnie na scenie programu TVN "Mam talent!" widzowie mogli oglądać zmagania niezwykle utalentowanych osób. Do tej pory o tym, kto przejdzie do dalszego etapu decydowało jury w składzie: Agnieszka Chylińska, Małgorzata Foremniak oraz Jan Kliment. Jednak w finale, to widzowie głosując smsami zadecydowali, który z uczestników okazał się najlepszy. W sobotnim, ostatnim odcinku "Mam talent!" nie brakowało emocji, ale i wzruszeń. Jednak zwycięzca może być tylko jeden.

To Miłosz Bachonko wygrał "Mam talent!"

Do finałowej walki stanęło dziesięcioro uczestników. Wśród nich wokaliści, tancerze, sportowcy oraz muzycy. Widzowie mieli na pewno trudne zadanie, żeby wytypować tylko jedną osobę. Najlepszy okazał się 13-letni Miłosz Bachonko, który gra na akordeonie i to on zgarnął czek na 300 tysięcy złotych!

Miłosz zaczął grać na akordeonie gdy miał 5 lat. Swoje pierwsze kompozycje zaczął tworzyć już w wieku 6 lat. W 2019 roku wziął udział w Konkursie Młodych Kompozytorów w ramach XXIII Forum Sztuki Współczesnej im. Witolda Lutosławskiego w Filharmonii Lubelskiej, gdzie jego „Suita na akordeon” zdobyła II miejsce, przy czym był tam jedynym 9-latkiem, pozostali uczestnicy mieli powyżej 17 lat. Miłosz ma na swoim koncie ponad 60 koncertów krajowych i zagranicznych. Z tatą często muzykują, a nawet muzycznie rywalizują w graniu na akordeonie oraz w tworzeniu muzyki. Miłosz uczęszcza do Szkoły Muzycznej im. Witolda Lutosławskiego w Lublinie. Wychowuje się w muzycznej rodzinie.

Miłosz Bachonko

i

Autor: materiały prasowe TVN Miłosz Bachonko
Sonda
Oglądałeś "Mam talent"?
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Nasi Partnerzy polecają