Znana trenerka wyjawiła sekret Małgorzaty Rozenek. To dlatego jest tak szczuplutka!

2023-01-05 17:45

Małgorzata Rozenek (45 l.) nie ustaje w walce o idealną sylwetkę. Gwiazda praktycznie codziennie, jeśli ma wolne, melduje się o poranku na siłowni, na której wylewa siódme poty. Nic więc dziwnego, że pod wrażeniem jej podejścia jest Kasia Dziurska (35 l.). Trenerka podziwia prezenterkę, ba, uważa, że pod jednym względem jest od niej nawet gorsza!

Małgorzata Rozenek

i

Autor: AKPA / Podlewski

Małgorzata Rozenek spełnia się w roli mamy trzech synów. I gdyby ktoś nie znał takich szczegółów z jej życia prywatnego, a patrzył na jej sylwetkę, trudno byłoby mu uwierzyć, że gwiazda ma za sobą trzy porody. "Perfekcyjna" od razu po narodzinach 2,5-letniego już Henia zaczęła intensywnie trenować, by wcisnąć się w spodnie sprzed ciąży, czy móc bez najmniejszych oporów opalać się na wakacjach w ulubionym bikini. Trzeba jednak przyznać, że zapracowała sobie na to.

Znana trenerka wyjawiła sekret Małgorzaty Rozenek. To dlatego jest tak szczuplutka!

Trudno dziś o gwiazdę, która chodzi na siłownię i nie korzysta z usług trenera personalnego. Jednym z takich jest Kasia Dziurska, która popularność zyskała, biorąc w 2018 roku udział w "Tańcu z Gwiazdami", w którym zajęła 2. miejsce. Gwiazda wpadła ostatnio na jeden z branżowych eventów i w rozmowie z reporterką serwisu Jastrząb Post wyjawiła, co myśli o zmotywowanej do treningów Małgorzacie Rozenek.

- Podziwiam ją. Mnie się wydawało, że jestem jedną z pierwszych osób, które wstają na poranny boks, bo wstaję o 6.40, a na treningu jestem o 8.00, a Małgosia już o 6.00 jest na treningu. Ale bardzo fajnie, podziwiam, trzymam kciuki. Cieszę się, że jest ta motywacja, mimo rodziny, dzieci, pracy zawodowej, że Małgosia znajduje ten czas na aktywność. Da się? Da się.

Dziurska nie ma wątpliwości, że tak sprawne łączenie życia prywatnego z zawodowym jest kwestią dobrej organizacji. Podała Małgosię nawet jako przykład.

Sonda
Czy Małgorzata Rozenek upodabnia się do Dody?

Player otwiera się w nowej karcie przeglądarki