Znany raper Michał M. zatrzymany przez policję. Mata miał przy sobie narkotyki!

2022-01-28 10:50
Mata
Autor: AKPA Mata został zatrzymany w czwartek po godz. 23 w Warszawie

Michał M. (22 l.), znany jako Mata (autor hitów takich jak"Szafir" czy "Patointeligencja"), został wczoraj (27 stycznia) zatrzymany przez patrol policji. Podczas kontroli okazało się, że idol młodzieży miał przy sobie narkotyki. Teraz raperowi grozi nawet do trzech lat więzienia!

Jak podaje portal RMF FM w czwartek wieczorem Michał M., występujący pod pseudonimem "Mata", razem ze swoim kolegą spacerowali ulicami warszawskiego Mokotowa. Na ulicy Okólskiej dostrzegł ich patrol policji. Uwagę funkcjonariuszy zwróciło zachowanie młodych mężczyzn, którzy na widok policji zrobili się nerwowi i chcieli uciekać. Podczas wylegitymowania okazało się, że zatrzymani mieli przy sobie narkotyki.

"U jednego z nich - Michała M. policjanci zabezpieczyli 1,5 grama narkotyku. U drugiego 24-latka pół grama", czytamy w RMF FM.

Jak się okazuje była to marihuana. Informację tę potwierdziła mł. asp. Iwona Kijowska, oficer prasowy Komendanta Rejonowego Policji Warszawa II w rozmowie portalem tvp.info:

"Został zatrzymany 21-letni mężczyzna za posiadanie środków prawnie zabronionych. Chodzi o susz koloru brunatno–zielonego, marihuana."

Mężczyźni zostali zatrzymani i noc spędzili w policyjnej izbie. Znany raper z pewnością będzie mógł liczyć na pomoc swojego taty, znanego prawnika Marcina Matczaka. Nie zmienia to jednak faktu, że idolowi młodzieży grozi do 3 lat więzienia...

Sonda
Słuchasz piosenek Michała M.?
16-latek ukrył narkotyki w bieliźnie. Policjanci z Torunia byli w szoku
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE