Znany w celebryckim świecie biznesmen nagrodzony w Londynie!

2022-10-02 23:32

Kris Florek, polski biznesmen z Holandii, właściciel czterech film został uhonorowany tytułem przesiębiorcy i motywatora ostatnim dziesięciu lat w Londynie. Gala na której otrzymał wyróżnienie to The Professional Speakers Academy Awards. Założył ją sam Andy Harrington, który jest popularnym międzynarodowym mówcą i trenerem hollywoodzkich gwiazd.

Martyna Rokita i Kris Florek promowali wspólną książkę o Holandii. Kto pospieszył z gratulacjami?

i

Autor: Piotr Fotek

W ciągu ostatnich dwudziestu lat został najlepiej sprzedawanym autorem według Sunday Timers i dzielił scenę z takimi mówcami jak Bill Clinton, Donald Trump, Tony Robbins, Richard Brandon czy Steve Wozniak (współzałożyciel Apple’a). Już od dziesięciu lat organizuje tego rodzaju galę, gdzie nagradza najlepszych. Teraz przyszedł czas na Polaka. Kris poznał Andiego  dziewięć lat temu i uczył się od niego jak zostać dobrym mówcą. Potem sam mógł pochwalić się  znakomitymi wystąpieniami. Teraz Harrington postanowił go docenić i wręczyć  wyróżnienie. - Nawet nie spodziewałam się, że on cały czas obserwuje moje działania w mediach i widział, że napisałam najpierw jedną książkę dla Holendrów o moim życiu, potem drugą dla Polaków jak motywować do pracy. A ostatnio przewodnik po Niderlandach „Polak z wiatrakami”. To było dla mnie spore zaskoczenie, że spośród wielu znakomitych mówców z całego świata wybrał mnie. To duża nagroda za moją pracę i to napędza mnie do dalszego działania - podsumował Kris Florek. Polski, przedsiębiorca mieszkający od dwudziestu lat koło Hagi przyjaźni się z Rinke Rooyensem, z którym zrobił wywiad do ostatniej książki. Znalazła się tam też rozmawia z panem prezydentem Lechem Wałęsą. Kris bierze udział w holenderskich programach, jeździ na wykłady motywacyjne, zna się z premierem Holandii, a królowa czytała jego pierwszą książkę. 

Na co dzień Kris inwestuje w nieruchomości w Holandii, a ostatnio zainteresował się biznesem w Polsce. Chce zaprosić już pod koniec roku turystów do Małopolski gdzie oddaje do dyspozycji domki na dłuższe i krótsze pobyty na łonie natury, w górach. 

Sonda
Czy miasto powinno przekazywać Kościołowi nieruchomości z bonifikatą?

Player otwiera się w nowej karcie przeglądarki