Michał Wisniewski spodziewa się szóstego dziecka

i

Autor: instagram Michał Wisniewski spodziewa się szóstego dziecka

Wiśniewski będzie miał kolejnego synka

Żona Michała Wiśniewskiego pokazała urocze zdjęcie. Tak Pola wygląda na półmetku ciąży

2022-12-10 9:13

Pola i Michał Wiśniewscy spodziewają się drugiego dziecka. Wiadomo, że będzie to chłopiec. Teraz żona Michała Wiśniewskiego pokazała w mediach społecznościowych urocze zdjęcie. Pola Wiśniewska pozuje na nim na tle ubranej choinki. Ubrana w obcisłą sukienkę, stoi bokiem do obiektywu, dzięki czemu doskonale eksponuje swój ciążowy brzuszek.

Michał Wiśniewski zdradził płeć dziecka

Michał Wiśniewski i jego żona Pola spodziewają się drugiego dziecka. Niemal dwa lata temu doczekali się synka, Falco Amadeusa, który jest oczkiem w głowie rodziców. Niedawno para zdradziła płeć kolejnej pociechy. Wiadomo, że będzie to syn. - Miała być córeczka tatusia, a będzie kolejny synek mamusi - napisała Pola Wiśniewska na swoim Instagramie pod zdjęciem z USG. Wiśniewscy są w trakcie poszukiwań imienia dla synka. Piosenkarz poprosił nawet o pomoc swoich fanów. - Imię na „c”, byle nie Czesław - napisał w sieci. Nie od dziś wiadomo, że Michał Wiśniewski ma słabość do nadawania swoim dzieciom bardzo oryginalnych imion, także tym razem ponownie stanął przed trudnym zadaniem.

Pola Wiśniewska pokazała ciążowy brzuszek

Teraz Pola Wiśniewska zaskoczyła swoich obserwatorów i pokazała na Instagramie wyjątkowe zdjęcie. Żona Michała zaprezentowała swój ciążowy brzuszek. Choć do niedawna raczej stroniła od mediów i strzegła swojej prywatności, w ostatnim czasie coraz chętniej dzieli się w mediach społecznościowych szczegółami z życia. Pola Wiśniewska wstawiła na Instastories zdjęcie, na którym widać jej ciążowe krągłości. Wiadomo, że ukochana piosenkarza jest już na półmetku ciąży. Ubrana w czarny, obcisły golf pozuje bokiem na tle ubranej choinki. Trzeba przyznać, że wygląda olśniewająco i stan błogosławiony zdecydowanie jej służy.

Michał Wiśniewski zdradza dlaczego warto się żenić i co przegapił w życiu najmłodszego synka!
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Nasi Partnerzy polecają