Pola Wiśniewska źle znosi ciążę. Narzeka na kłopoty ze zdrowiem! "Miało być pięknie"

2022-10-10 19:45

Choć w galimatiasie kolejnych ciąż kolejnych partnerek Michała Wiśniewskiego (50 l.) można nieźle się pogubić - widzieliście zadania matematyczne z ich udziałem? - wokaliście i jego małżonce wszyscy zgodnie gratulują szczęścia. Okazuje się jednak, że Poli Wiśniewskiej (36 l.) wcale do śmiechu nie jest! Narzeka na słabe samopoczucie w ciąży. Najbardziej tajemniczej, piątej żonie piosenkarza wyrwało się, co jej dolega... Oj, nie wygląda to dobrze!

Pola Wiśniewska źle znosi ciążę. Narzeka na kłopoty ze zdrowiem! Miało być pięknie

i

Autor: AKPA/Kurnikowski

Pola Wiśniewska o trudach ciąży. "Nie jest dobrze". Co dolega piątej żonie Michała Wiśniewskiego?

Pola Wiśniewska to może i piąta, ale zdecydowanie najbardziej anonimowa żona piosenkarza. Trudno szukać w sieci szczegółów jej poprzednich etapów kariery, czy związków. Nie oznacza to jednak, że małżonka Michała Wiśniewskiego broni fanom dostępu do nowych rewelacji z życia pary! Kiedy ledwo uspokoiły się żarciki z matematycznych zagadek, związanych z bogatym dorobkiem życiowym - zwłaszcza w kwestiach rodzinnych - wokalisty, a także złożono już wszystkie stosowne gratulacje, nastąpił kolejny zwrot akcji.

To z kolei dobrze zrozumieć powinna każda mama. Choć to już drugi raz, kiedy Pola i Michał Wiśniewscy zostaną rodzicami, tę ciążę partnerka wokalisty znosi zdecydowanie gorzej. Skarżyła się na nudności i wahania nastroju!

Szczerze? Miało być pięknie a czuję się fatalnie. Męczą mnie mdłości, nastrój woła o pomstę do nieba, sił zupełnie brak. Dobrze nie jest ? Ale kiedy widzę ten mały uśmiech to jakby mi lepiej ??? - podpisała urocze zdjęcie ich synka, Falco Amadeusa, Pola Wiśniewska. Podczas gdy maluch w rozkosznym nastroju korzystał z piękna jesieni w towarzystwie futrzastego przyjaciela, żona Wiśniewskiego przeżywała istne katusze.

Humor poprawiał jej jedynie uśmiech pociechy! Nie zabrakło słów wsparcia od zatroskanych fanów.

Duuuużo zdrówka i siły ❤️Pani Polu ja weszłam w 18tc i dopiero od kilku dni nie wymiotuje ?‍♀️mam nadzieję że u Pani będzie lepiej ❤️❤️❤️ - pisała jedna z fanek, łącząc się z Polą Wiśniewską w ciążowym bólu.

Oj tak łatwo nie jest? to nie tak jak w reklamach super samopoczucie hehe ja w obydwu ciążach do końca 6 miesiąca wymiotowałam i miałam mdłości także życzę dużo siły ❤️?? - sądząc po licznych komentarzach innych Pań, które również trapią dolegliwości związane ze stanem błogosławionym, Pola Wiśniewska mogła poruszyć niebłahy temat! Więcej poniżej.

Jak wyglądał ślub Poli i Michała Wiśniewskich? W tym roku odnowili daną sobie przysięgę małżeńską, aby zaraz potem zaskoczyć fanów wieścią o drugim, wspólnym dziecku! Więcej szczegółów w naszej galerii zdjęć poniżej.

Sonda
A jak Ty znosiłaś ciążę?
Szybkie Pytania - Michał Wiśniewski

Player otwiera się w nowej karcie przeglądarki