Ktoś inny zaliczył wpadkę...

Pola Wiśniewska pierwszy raz na ściance, odkąd ogłosiła ciążę. Udało jej się ukryć ciążowe krągłości?

2022-10-07 9:30

Pola i Michał Wiśniewscy gościli 6 października na uroczystej premierze filmu "Apokawixa". Widać, że kolejna ciąża służy piątej żonie lidera Ich Troje. Zobacz, jak zakochani prezentowali się na ściance.

Za nami uroczysta premiera filmu "Apokawixa". Wydarzenie ściągnęło do kina mnóstwo celebrytów, którzy z uśmiechami na twarzy lansowali się na ścince. Największą furorę wywołali oczywiście Pola i Michał Wiśniewscy (50 l.), którzy kilka dni temu zakomunikowali światu, że spodziewają się drugiego dziecka. Jak się prezentowali?

Pola Wiśniewska zrobiła furorę na premierze "Apokawixa". Była w jasnej stylizacji

6 października gwiazdy przybyły do warszawskiego kina Helios w Blue City, by promować "Apokawixę". Nie mogło zabraknąć oczywiście aktorów, którzy zagrali w filmie. Na ściance pozowała m.in. Alicja Wieniawa-Narkiewicz (19 l.), Iga Krefft (27 l.), Katarzyna Dąbrowska (38 l.) czy Magdalena (42 l.) oraz Aleksandra (46 l.) Popławskie. Naszą uwagę przykuły jednak dwie inne panie. Jedną z nich jest Pola Wiśniewska, która zadebiutowała na salonach pierwszy raz, odkąd razem z Michałem Wiśniewskim ogłosiła, że spodziewają się drugiego dziecka. Piąta żona lidera Ich Troje miała na sobie biały zestaw, który perfekcyjnie zakrywał jej ciążowe krągłości. Ponadto celebrytka narzuciła na siebie beżowy płaszcz. Mimo niskich temperatur na zewnątrz nie zdecydowała się zrezygnować z sandałków na obcasie.

Różowy total look Edyty Pazury okazał się wpadką?

Kolejną z gwiazd, która przykuwała uwagę fotoreporterów, była Edyta Pazura (34 l.). Choć celebrytce zdarzało się zaliczać modowe wpadki, raczej słynie z wypracowanego stylu, który sprawdza się na ściankach. Tym razem tak się nie stało, różowy total look był mdły, a za długie spodnie w połączeniu z niskimi butami tylko skróciły jej zgrabne nogi. Raził również dobór złotej torebki. Sami zresztą oceńcie w poniższej galerii.

Szybkie Pytania - Michał Wiśniewski
Sonda
Co myślisz o imionach dzieci Michała Wiśniewskiego?
Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany