Michał Wiśniewski zostanie ojcem po raz szósty!

i

Autor: AKPA/Kurnikowski, Instagram/@m_wisniewski1972

Kolejne dziecko w drodze!

Michał Wiśniewski wystąpi o zmniejszenie alimentów na starsze pociechy?!

2022-10-06 5:28

Michał Wiśniewski (50 l.) oficjalnie pochwalił się, że niebawem na świat przyjdzie jego szóste dziecko, drugie z obecną żoną Polą (36 l.). Nowy członek rodziny to wielka radość, ale czy dla wszystkich? Wokalista Ich Trojga ma jeszcze czwórkę dzieci z poprzednimi żonami. Wciąż płaci na nie alimenty. Czy w związku z tym, że gwiazdor będzie miał kolejne wydatki, wystąpi o zmniejszenie alimentów na swoje pociechy?

Michał i Pola nie posiadają się ze szczęścia. Oficjalnie ogłosili w sieci, że po raz drugi zostaną rodzicami. Para ma już wspólnego synka Falco (1,5 r.), a także wychowuje wspólnie czwórkę dzieci Poli z jej poprzednich związków. Pod postem z tą radosną nowiną brak jednak jakichkolwiek słów od byłych małżonek muzyka. Czyżby obawiały się, że teraz ich pociechy mogą ucierpieć finansowo? Gwiazdor ma teraz bowiem podstawę, by uszczuplić im alimenty.

 Każda zmiana sytuacji rodzinnej, życiowej lub finansowej może być podstawą do wystąpienia do sądu o obniżenie alimentów na dzieci z poprzedniego związku. Taką sytuacją może być również pojawienie się nowego członka rodziny, który generuje koszty utrzymania – usłyszeliśmy w kancelarii prawnej reprezentującej krajowe gwiazdy.

Lider zespołu Ich Troje ma za sobą cztery nieudane małżeństwa: z Magdą Femme (51 l.), Mandaryną (44 l.), Anną Świątczak (45 l.) i Dominiką Tajner (43 l.). Ze związku z Martą Wiśniewską ma dwoje dorosłych dzieci – Xaviera (20 l.) i Fabienne (19 l.), zaś z Anią dwie nastoletnie córki – Etiennette (16 l.) i Vivienne (14 l.). Wszystkie dzieci wciąż się uczą, więc przysługują im pieniądze od ojca. A jak wiadomo, u Michała czasem z kasą bywało krucho.

Istnieje więc taka możliwość, że będzie chciał dostosować wydatki do obecnej sytuacji.

Swego czasu Wiśniewski miewał już problemy z łożeniem na swoje dzieci, o czym pisaliśmy dwa lata temu w artykule Mandaryna UJAWNIA, ile Wiśniewski płacił alimentów. GROSZE!

Fabienne Wiśniewska - najstarsza córka Michała Wiśniewskiego
Sonda
Słuchasz muzyki Michała Wiśniewskiego?
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Nasi Partnerzy polecają