Doda

i

Autor: instagram/@dodaqueen Doda

Zdradziła szczegóły!

Doda miała romans z mężczyzną młodszym o... 12 lat! Po latach prawda wyszła na jaw

2022-10-10 17:02

W ostatnim odcinku reality show "Doda. 12 kroków do miłości" Dorota Rabczewska (38 l.) otworzyła się na temat życia prywatnego. Wokalistka nieoczekiwanie przyznała, że miała romans z młodszym o 12 lat mężczyzną! Doda wyjawiła pewne zaskakujące szczegóły.

Doda, czyli Dorota Rabczewska, jest jedną z największych polskich gwiazd. Artystka od lat związana jest z rodzimym show-biznesem i wciąż osiąga znaczące sukcesy - przedpremierowa sprzedaż jej nowej płyty przerosła nawet oczekiwania samej Dody, a na antenie Polsatu emitowany jest jej program "Doda. 12 kroków do miłości", który cieszy się sporą popularnością ze strony telewidzów. 

W miłosnym show Rabczewska przy pomocy psychologa stara się znaleźć drugą połówkę. Program "12 kroków do miłości" jest prawdziwą gratką dla fanów Dody, format pełen jest bowiem smaczków z jej życia. Wokalistka randkuje z mężczyznami i zdradza nieznane dotąd szczegóły. Nie tak dawno Rabczewska opowiedziała o tym, jaki seks lubi, z kolei w 6. odcinku programu "Doda. 12 kroków do miłości" przyznała się do romansu z mężczyzną młodszym od niej o 12 lat. Jak możecie się domyślać, wokalistka nie szczędziła szczegółów!

Jednym z mężczyzn starających się o względy Dody był Jacek. Choć początki ich spotkania (zaprosił ją do gry w koszykówkę) były dość niefortunne - kandydat przywitał gwiazdę słowami "Cześć, piękna!", co wyraźnie jej się nie spodobało - kontynuowali randkę. Co ciekawe, Jacek to mężczyzna młodszy od Dody o 10 lat. Okazało się jednak, że artystka miała romans, w którym różnica wieku była jeszcze większa. 

- To jest miły chłopak, ale powinien znaleźć sobie młodszą dziewczynę na swoim poziomie doświadczeń i tematów. Ja miałam kiedyś romans, nigdy nie doszło do konsumpcji tego związku, ale miałam jakiś tam przelotny romans z 12 lat młodszym facetem, ale nie czułam aż takiej przepaści. Tutaj już po 15 minutach czułam się jak ostry MILF - wyznała w rozmowie z psychologiem w programie "Doda. 12 kroków do miłości".

Jesteście zszokowani słowami Dody?

Sonda
Lubisz Dodę?
Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany