Lista najgorszych wad Dody, do których sama się przyznała. Jest naprawdę długa i... szokująca!

i

Autor: AKPA Lista najgorszych wad Dody, do których sama się przyznała. Jest naprawdę długa i... szokująca!

Lista najgorszych wad Dody, do których sama się przyznała. Jest naprawdę długa i... szokująca!

2022-10-06 10:20

Od jesieni tego roku Polsat emituje program "Doda. 12 kroków do miłości", w którym to widzowie obserwują, jak piosenkarka poszukuje życiowego partnera. Pomiędzy randkami Dorota dzieli się też przemyśleniami na temat swojego prywatnego życia. Przed kamerami opowiedziała też bez jakichkolwiek ogródek o swoich najgorszych wadach. Ich lista jest naprawdę długa!

"Nigdy nie miałam szczęśliwej miłości, nigdy" - tym wyznaniem piękna piosenkarka zaskoczyła już na początku swojego programu. W rozmowie z psychologiem przyznała też, że nauczyła się zabijać uczucie po pierwszym, nieudanym małżeństwie. Mąż, którego bardzo wówczas kochała, okropnie ją zawiódł. Teraz Doda szuka miłości na antenie Polsatu. Psycholodzy wybrali 12-stu kandydatów, którzy teoretycznie powinni odpowiadać jej oczekiwaniom co do przyszłego partnera.

Po każdej randce Doda konsultuje jej przebieg z psychologiem. Nie sposób nie zauważyć, że jej komentarze dotyczące wybranych przez ekspertów kandydatów bywają niekiedy bardzo ostre. Jednak przyglądając się formatowi w całości możemy dostrzec, że piosenkarka jest również bardzo krytyczna w stosunku do własnej osoby. Przed kamerami bez ogródek opowiedziała o swoich najgorszych wadach, a trochę ich jest.

- "Jestem despotką", "Rzadko idę na kompromisy" - mówi Doda jednocześnie przyznając, że idealny facet dla niej, to ten który powie jej "dość tego maleńka, siedzisz grzecznie tutaj".

- "Czasami jestem też hipokrytką".

- "Nie jestem panią domu. Nie będę zapie****ać, nie będę sprzątać. Nie pamiętam, kiedy mopa w ręku trzymałam".

- Czasami mogę się wydawać, że jestem oschła, ale nie jestem, po prostu chronię siebie w jakiś sposób.

- Izoluję się często. Ta izolacja nie sprzyja komunikacji, ale jakbym spotkała mężczyznę, który by wychodził naprzeciw i sam do mnie do tej pieczary, czy gdziekolwiek się zamknę jakoś potrafił się przedostać, to ja bym się oswoiła z biegiem czasu.

- Jestem bardzo nerwowy rocznik.

- Jestem bardzo emocjonalna - wymienia Doda.

Doceniacie jej szczerość?

Sonda
Oglądasz show "Doda. 12 kroków do miłości"?
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany