Rutkowscy

i

Autor: AKPA/Kurnikowski Rutkowscy

Czy to przesada?

Syn Krzysztofa Rutkowskiego ma na sobie ubrania za prawie 5 tysięcy złotych. Chłopiec ma zaledwie 10 lat...

2022-10-06 9:16

Krzysztof Rutkowski (62 l.) uwielbia chwalić się swoim bogactwem. Jego żona Maja (37 l.) również nie musi na niczym oszczędzać. Zawsze mają na sobie ubrania warte fortunę! Okazuje się, że również swojego syna ubierają w same markowe ciuchy. Krzysztof junior (10 l.) nosi rzeczy warte prawie 5 tysięcy złotych.

Krzysztof Rutkowski zasłynął w Polsce jako detektyw rozwiązujący medialne sprawy. Celebryta ma smykałkę do biznesu, bo zarabia miliony, czym lubi się chwalić. Ostatnio znowu było o nim głośno za sprawą jego udziału w "Tańcu z gwiazdami". Niestety okazało się, że nie ma talentu tanecznego i został zmiażdżony nie tylko przez jurorów, ale także widzów i szybko odpadł. W każdym odcinku programu towarzyszyła mu jego żona Maja. Para wiedzie bajkowe życie i są otoczeni bogactwem. Nigdy nie ukrywali, że mają słabość do drogich ubrań, a ulubioną marką Krzysztofa jest Fendi. Okazuje się, że miłość do tej firmy przelał na swojego syna. 

Syn Rutkowskiego ma na sobie prawie 5 tysięcy złotych

Krzysztof Rutkowski wielokrotnie był przyłapywany, jak robił zakupy w najbardziej ekskluzywnych butikach w Warszawie. Wszystko co nosi, musi być markowe i drogie. Teraz okazuje się, że w ten sam sposób ubiera swojego syna Krzysztofa. Chłopiec ma zaledwie 10 lat, a już chodzi ubrany od stóp do głów w Fendi. Ubrania tej firmy nie należą do najtańszych. Na zdjęciu, którym pochwaliła się na Instagramie Maja, widzimy, jak Krzysztof Junior pozuje w sweterku wartym prawie 3 tysiące złotych, a na stopach ma buty Fendi za prawie 2 tysiące. Jednocześnie żona detektywa chwali się, że jej pociecha lubi uszczęśliwiać swoich przyjaciół. "Najbardziej mnie cieszy, iż moje dzieci w tym pędzącym świecie potrafią dzielić się swoim z szczęściem z innymi 🤗 @krzysztofrutkowskijunior wybierając plecak dla siebie do drugiej klasy @topgalplecaki wybrał także plecaki dla swoich przyjaciół 🥰 Takie zachowanie dziecka mnie jako mamę bardzo cieszy 👍", napisała na Instagramie. 

Rutkowscy

i

Autor: Maja Rutkowski/Instagram Rutkowscy
Politycy od kuchni - Krzysztof Rutkowski
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Nasi Partnerzy polecają