Wiemy, czego Doda wymaga od uczestników 12 kroków do miłości

i

Autor: instagram/@dodaqueen Wiemy, czego Doda wymaga od uczestników "12 kroków do miłości"

"Doda. 12 kroków do miłości"

Przyszły mąż Dody musi sprostać jej wymaganiom. Na liście... określony stan uzębienia i status materialny

2022-08-17 17:30

Już niebawem na antenie Polsatu pojawi się nowy program "Doda. 12 kroków do miłości", w którym Doda (38 l.) będzie poszukiwała partnera. Portal Pomponik dotarł do informacji, jakie wymagania ma artystka wobec kandydatów. Określiła wiek i sylwetkę, a nawet stan uzębienia i status materialny potencjalnego przyszłego partnera!

Życie prywatne Dody, czyli Doroty Rabczewskiej, pełne jest nieprzewidzianych zwrotów akcji. Podczas swojego recitalu na Polsat SuperHit Festivalu 2022 gwiazda w przejmujących słowach przyznała, że nie zaznała prawdziwej miłości, choć ona sama kochała całym sercem. Mimo to nie zamyka się na uczucie - już tej jesieni na antenie Polsatu emitowany będzie program "Doda. 12 kroków do miłości", w którym artystka będzie poszukiwać "tego jedynego". W ramach eksperymentu prowadzonego pod czujnym okiem psychologa, Leszka Mellibrudy, Doda spotka się z 12 mężczyznami. Wokalistka będzie mogła liczyć na wsparcie przyjaciół oraz przeanalizować z ekspertem swoje dotychczasowe zachowania i podejmowane uprzednio decyzje. Portal Pomponik uzyskał szczegółową listę wymagań wobec kandydatów, z którymi spotka się Doda. Czego Rabczewska oczekuje od potencjalnego przyszłego partnera?

Doda. 12 kroków do miłości - zwiastun programu

Czego Doda wymaga od partnera? Lista warunków jest imponująca. Pomponik, któremu udało się poznać wszystkie wytyczne, donosi, że mogą je spełnić zarówno Polacy, jak i obcokrajowcy - zgodnie z informacjami z produkcji "także obcokrajowcy". 

Pierwszym wymogiem Dody jest wiek - od 29. do 45. roku życia. Rabczewska jest zainteresowana poznaniem kandydatów atrakcyjnych fizycznie, czyli posiadających "ładną sylwetkę i zadbanie zęby" (co, jak zauważa portal, jest obsesją artystki). Potencjalny przyszły partner Dody musi wykazywać się zamiłowaniem do sportu i regularnie uprawiać aktywność fizyczną, móc pochwalić się życiową pasją oraz osiągnięciami zawodowymi. Ponadto Dorota Rabczewska oczekuje od kandydatów... "akceptowalnego" statusu materialnego! Wymóg ten wynika z faktu, że artystka nie chce poznać mężczyzny, którego główną motywacją do związania się z nią byłby jej majątek. 

To jeszcze nie wszystko - Pomponik podkreśla, że kolejny partner, a w przyszłości być może i mąż Dody musi cechować się stabilnym poczuciem własnej wartości, a ją samą postrzegać nie tylko jako obiekt seksualny. 

Co sądzicie o wymaganiach Rabczewskiej? Myślicie, że w programie "Doda. 12 kroków do miłości" artystce uda się poznać "tego jedynego"?

Sonda
Obejrzysz reality show Dody - 12 kroków do miłości?
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE