Żona Piotra Kraśki odwiedza go w szpitalu. Tajemniczy przedmiot i smutek wypisany na twarzy. Zdjęcia paparazzi

Piotr Kraśko (51 l.) przechodzi przez trudny okres, co najwyraźniej mocno odbiło się na jego zdrowiu. 14 czerwca Pudelek poinformował, że Kraśko trafił do szpitala. Żona dziennikarza, Karolina Ferenstein-Kraśko (45 l.), odwiedziła go w placówce, co nie umknęło uwadze fotoreporterów. Zobaczcie zdjęcia!

Żona Piotra Kraśki odwiedza go w szpitalu
Autor: Podlewski, PAPS/ AKPA Żona Piotra Kraśki odwiedza go w szpitalu

Piotr Kraśko: skandale

Od pewnego czasu Piotr Kraśko pojawia się na pierwszych stronach gazet oraz jego nazwisko gości w nagłówkach w sieci - wszystko to za sprawą skandali z jego udziałem. Wyszło bowiem na jaw, że prezenter "Faktów" przez 6 lat prowadził samochód, nie posiadając uprawnień, a 8 czerwca do sądu w Ostrołęce wpłynął akt oskarżenia. Następnie TVP Info poinformowało, iż Piotr Kraśko w latach 2012-2017 nie składał obowiązkowych zeznań podatkowych. Dziennikarz skomentował tę sprawę, oznajmiając, że została ona wyjaśniona przed pięcioma laty w Urzędzie Skarbowym. 

Skandale z udziałem Piotra Kraśki sprawiły, że dziennikarz zmaga się z kryzysem wizerunkowym. W przestrzeni publicznej rozpoczęła się dyskusja na temat wybryków prezentera "Faktów", który musi mierzyć się z falą krytyki. Te wydarzenia najwyraźniej obiły się także na zdrowiu Kraśki, który znalazł się w szpitalu. 

Zobacz zdjęcia z odwiedzin żony Piotra Kraśki w szpitalu!

Piotr Kraśko trafił do szpitala. Odwiedziła go Karolina Ferenstein-Kraśko

14 czerwca Pudelek poinformował, że Piotr Kraśko wylądował w jednym z warszawskich szpitali. Powodem miały być problemy z ciśnieniem, za sprawą których prezenter musiał poddać się badaniom. 

Dziennikarz może liczyć na Karolinę Ferenstein-Kraśko, która jest jego żoną od 2008 roku. Gdy znalazł się w szpitalu, przyjechała w odwiedziny. Gdy wychodziła, dziarsko dzierżyła w dłoniach białą teczkę i długopis. Została sfotografowana, gdy zmierzała do samochodu, sprawdzając coś na smartfonie.

Ida Nowakowska urodziła. Nagrania ze szpitala
Sonda
Czy Piotr Kraśko powinien odejść z "Faktów"?

Player otwiera się w nowej karcie przeglądarki