Żona Piotra Kraśki zdradziła swój największy kompleks. Wszystko przez męża!

2022-05-17 22:55
Żona Piotra Kraśki zdradziła swój największy kompleks
Autor: Akpa

Karolina Ferenstein-Kraśko na co dzień godzi prowadzenie dużej stadniny koni z byciem mamą trójki dzieci. Okazuje się, że wcale nie jest sielankowo. W podcaście Justyny Nagłowskiej zwierzyła się ze zmęczenia, a także... wstydliwego sekretu. Ma wiele wspólnego z jej mężem!

Karolina Ferenstein-Kraśko bez lukru o macierzyństwie: "Często jestem zmęczona"

Justyna Nagłowska do swojego podcastu "Matka też człowiek" zaprasza inne znane mamy, aby poruszać z nimi stronę macierzyństwa, o której znacznie mniej się mówi. Tym razem ze zmęczenia, jakie z niego wynika, zwierzyła się jej Karolina Ferenstein-Kraśko.

Żona Piotra Kraśko opowiadała o tym, jak ważna jest dla niej pasja i jak godzi prowadzenie stadniny z byciem mamą trójki dzieci. Żona znanego dziennikarza przyznała, że nie jest lekko. Piotr Kraśko ostatnio usłyszał zarzuty za prowadzenie pojazdu bez prawa jazdy przez... 6 lat. To na pewno również nie pomaga w spokojnym prowadzeniu domu.

Żona Piotra Kraśki zdaje się jednak nadal wierzyć w męża. Jak podkreślała, wysoki poziom intelektualny, który prezentuje, potrafi ją nawet wprowadzić w zakłopotanie. Wyjawiła też swój największy kompleks.

Żona Piotra Kraśki czuje się od niego gorsza?! "Tym bardziej, jak się ma męża intelektualistę, to tak jest"

Żona Piotra Kraśki wspomniała o swoim wychowaniu na wsi. Choć wymieniła jego dobre strony, przyznała też, że poziom edukacji jest tam nieco inny, niż w mieście. Jak się okazało, to nawet przyczyniło się do powstania u niej kompleksu na tym punkcie! Wszystko zaczęło się, kiedy poznała męża.

Ile zarabia Piotr Kraśko? Zobacz naszą galerię zdjęć poniżej i dowiedz się, na co może pozwolić sobie gospodarz "Faktów"!

Karolina Ferenstein-Kraśko szczerze o swoim małżeństwie. Zwierzyła się Justynie Nagłowskiej!

Karolina Ferenstein-Kraśko nie ukrywała, że początek znajomości z "chłopakiem z miasta" nie był dla niej łatwy. Mąż intelektualista stanowił dla niej wyzwanie. Na początku miała nawet czuć się mniej wykształcona, przez co odczuwała kompleksy. Nie pozostała jednak bezczynna wobec tego faktu.

- Wychowywanie na wsi i edukacja na wsi mają swoje gorsze strony. Sporo musiałam nadrobić, no ale jak się ma męża intelektualistę, to już tak jest. (...) Chłopak z miasta i dziewczyna ze wsi. No ale myślę, że to też ma swoją moc. Przeciwieństwa się przyciągają. Jego zafascynowało jedno, a mnie drugie - ze śmiechem komentowała.

Żona Piotra Kraśki o wychowaniu na wsi. "Edukacja jest na innym poziomie"

Dziś Karolina Ferenstein-Kraśko nie ma się już czego wstydzić. Jej małżeństwo ze znanym dziennikarzem wygląda na wyjątkowo udane, a para dochowała się trójki wspólnych dzieci. Kobieta z sukcesem też realizuje swoje pasje. Podkreśla jednak, że wyciągnięte ze swojej przeszłości wnioski stara się uwzględnić w wychowaniu latorośli.

"Staram się by moje dzieci były blisko natury. Ale w mieście jednak jest inny poziom edukacji, biorę to pod uwagę" - podsumowywała dodając , że stara się bardzo dbać o poszerzanie ich horyzontów.

A jak Michał Wiśniewski wychowują swoje dzieci? Zobacz wideo poniżej!

Tak wychowuje Michał Wiśniewski
Sonda
Czy chciałbyś, żeby Piotr Kraśko znów był dziennikarzem TVP?
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE