Zoom TV przygotowuje program poranny. Wśród prowadzących jest Sławomir!

i

Autor: AKPA/Baranowski

Zoom TV przygotowuje program poranny. Wśród prowadzących jest Sławomir!

Już 4 lipca, w Zoom TV, ruszy nowy program "Poranny rogal". Będą w nim prezentowane aktualne informacje dotyczące tematów społecznych, gospodarczych, jak również kulturalnych. Nie zabraknie charyzmatycznych prowadzących. Gospodarzami będą m.in. Sławomir (39 l.) i Kaira (38 l.)! Kogo jeszcze zobaczymy w nowym programie Zoom TV?

Premierowe odcinki programu „Poranny rogal” emitowanego w Zoom TV będzie można zobaczyć od poniedziałku do piątku o godz. 7.45. Pierwszy zaplanowany jest na 4 lipca 2022 roku. Wydanie poprowadzą Krzysztof Skiba i Jacek Kawalec. Oprócz omawiania różnorodnych tematów, poczynając od gospodarki, na show biznesie kończąc, w programie nie zabraknie także rekomendacji wydarzeń kulturalnych: koncertów, premier filmowych i wystaw.

"Widzowie dowiedzą się także, jaką płytę koniecznie spakować do walizki i które książki zapewnią rozrywkę podczas letniego lenistwa. A wszystko to podane w przystępny sposób, często okraszone satyrycznym komentarzem prowadzących, na luzie i spontanicznie" - dowiadujemy się z komunikatu prasowego.

Nowy program Zoom TV "Poranny rogal" - prowadzący

Program prowadzić będą duety satyryków, aktorów, kabareciarzy i muzyków, a wśród nich: Krzysztof Skiba i Jacek Kawalec, Kajra i Sławomir, Katarzyna Zielińska z siostrą, Łukasz i Beata Rybarscy oraz Katarzyna Pakosińska z mężem.

- „Poranny rogal” to autorski przegląd najnowszych wydarzeń. Można śmiało powiedzieć, że poranna prasówka jeszcze nigdy nie była tak dowcipna. To za sprawą naszych wspaniałych gospodarzy, którym na okres wakacyjny oddajemy poranną antenę Zoom TV. Program skierowany jest do wszystkich widzów, którzy chcą być na bieżąco z najważniejszymi wydarzeniami, a przy tym trochę się pośmiać przy porannej kawie - wyjaśniła Katarzyna Białek, dyrektor programowa Zoom TV.

Zobacz galerię: Zoom TV przygotowuje program poranny. Wśród prowadzących jest Sławomir! 

Sławomir i Kajra: Na Krupówkach nikt ich nie rozpoznał! Jak to zrobili?
Sonda
Sławomir sprawdzi się w roli prowadzącego poranny program?
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE