Ależ ten czas leci

Słodka skośnooka Zosia z Rodziny zastępczej to dziś przepiękna 35-latka! Egzotyczna uroda Misheel Jargalsaikhan rozpala zmysły

2023-08-19 4:50

Misheel Jargalsaikhan, znana jako Zosia z serialu "Rodzina zastępcza", zdobyła wielką sympatię widzów na przełomie wieków. Słodka skośnooka dziewczynka mongolskiego pochodzenia zamieszkała w domu państwa Kwiatkowskich (w rolach małżonków: Gabriela Kownacka i Piotr Fronczewski). W dorosłym życiu Misheel Jargalsaikhan zajęła się innymi sprawami niż aktorstwo. Dziś Zosia z "Rodziny zastępczej" nie jest już dziewczynką, tylko przepiękną 35-latką. Jej egzotyczna uroda rozpala zmysły.

Misheel Jargalsaikhan, czyli Zosia z "Rodziny zastępczej", zniknęła z mediów na długie lata

Misheel Jargalsaikhan w serialu "Rodzina zastępcza" grała Zosię i razem z Aleksandrą Szwed (w roli Elizy) wzbudzały wielkie zainteresowanie widzów. W końcu w tamtych czasach (w obecnych zresztą też) na planie polskich produkcji nie roiło od postaci o innym kolorze skóry niż biały. Obie dziewczynki znakomicie się sprawdziły w swoich rolach i do dziś wielu widzów Polsatu z sentymentem wspomina Zosię i Elizę z "Rodziny zastępczej". O ile Aleksandra Szwed całkiem nieźle odnalazła się w świecie show-biznesu, o tyle Misheel Jargalsaikhan właściwie zniknęła z mediów na długie lata. Fani przypomnieli sobie o niej, gdy wystąpiła w programie "Dancing with the Stars. Taniec z gwiazdami" i w serialu "BrzydUla 2".

Misheel Jargalsaikhan zostawiła aktorstwo i poszła na medycynę

Jej wycofanie się z celebryckiego świata nie było podyktowane brakiem propozycji zawodowych. Po prostu słynna Zosia z "Rodziny Zastępczej" zdecydowała się studiować kierunek, który z aktorstwem nie miał nic wspólnego. Do tego był bardzo wymagający. Misheel Jargalsaikhan zapowiadała, że chce zostać lekarką i dlatego poszła na medycynę. Co ciekawe, właśnie przez medycynę pochodząca z Mongolii aktorka znalazła się w Polsce. - Urodziłam się w Ułan Bator, ale do Polski przyjechałam w 1991 roku, jak miałam trzy lata. Moja mama, która jest lekarzem, dostała tu trzyletni kontrakt w szpitalu - zdradziła Misheel Jargalsaikhan w rozmowie z "Vivą". W naszej galerii prezentujemy, jak przez lata zmieniła się Misheel Jargalsaikhan, czyli słynna Zosia z "Rodziny zastępczej". Słodka dziewczynka wyrosła na przepiękną kobietę. 

Nie przegap: Fenomenalna wiadomość dla widzów Polsatu! Joanna Trzepiecińska i Tomasz Dedek powracają. Jędrula i Alutka znów razem!

Aldona Orman na planie filmowym w Albanii spadła w przepaść prosto na beton: „Miałam mieć operację szyi. Groził mi paraliż…"