Żebrowska

i

Autor: AKPA/Podlewski Żebrowska

Co za widok!

Zupełnie naga Ola Żebrowska z dzieckiem na rękach! „Zapomniałam, że nie mam na sobie koszuli”

2022-12-08 10:27

Aleksandra Żebrowska (35 l.) jest mamą czwórki dzieci i ma naprawdę spory dystans do siebie i otaczającej ją rzeczywistości. Nie spodziewaliśmy się jednak, że jest zdolna do czegoś takiego! Żona aktora wrzuciła do sieci zdjęcie, na którym nie ma na sobie nawet majtek!

Aleksandra Żebrowska ma naprawdę spory dystans do siebie. Wielokrotnie wrzucała do sieci zdjęcia, na których pokazywała swoje niedoskonałości, czy bałagan w domu. Chce bowiem odczarować macierzyństwo i pokazuje życie z dziećmi bez filtrów i sztucznej perfekcyjności. A przy czwórce pociech naprawdę ma ręce pełne roboty. Małżeństwo doczekało się trzech synów: Franciszka (12 l.), Henryka (9 l.) oraz Feliksa (2 l.), a w lipcu tego roku na świecie pojawiła się upragniona córeczka! Żebrowska jednak oprócz zajmowania się domem i dziećmi prowadzi swoją firmę z ubraniami i akcesoriami dla mam i maluszków. 

Żona Żebrowskiego całkiem naga w sieci

Ola Żebrowska postanowiła wrzucić na swojego Instagrama zdjęcie, na którym stoi w kuchni. Na ręku trzyma synka. Jednak uwagę zwraca to, że żona Michała nie ma na sobie absolutnie nic! Nawet majtek!

"Na tym zdjęciu byłam w 6 m-cu ciąży i zapomniałam, że nie mam na sobie koszuli. 🤡", napisała.

Okazało się, że tym samym chce zareklamować swoje koszule dla mam. 

"Są one tak miękkie i wygodne, że nie czuć ich w ogóle na ciele. Nic nie drapie, nie ciągnie, nie ogranicza. Zupełnie jakby się było #nagolasa - a tak jest najwygodniej, nie tylko w ciąży 😎", dodała z uśmiechem.

Przy okazji zdradziła, że ma 182 centymetry wzrostu i nosi rozmiar 38/40.

Sonda
Podoba ci się to co Ola Żebrowska wrzuca na swój profil?
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany