Aleksandra Żebrowska

i

Autor: AKPA / Krzemiński Jordan

Fanki w szoku

Ola Żebrowska wrzuciła do sieci zdjęcie mamy. "Czy to księżna Diana?!"

2022-12-02 14:43

Aleksandra Żebrowska (35 l.) wrzuciła do sieci stare zdjęcie swojej mamy. Wszystko z okazji urodzin Justyny Adamczyk, która wyglądała kiedyś jak... księżna Diana! Internauci nie mogą się nadziwić, jak uderzające jest to podobieństwo. "Identyczne!" - czytamy.

Aleksandra Żebrowska zyskała popularność głównie za sprawą małżeństwa z Michałem Żebrowskim (50 l.). Choć para nie udziela zbyt wielu wywiadów, bardzo często jest bohaterami internetowych serwisów czy kolorowej prasy. Aktor i jego żona są bowiem bardzo aktywni na Instagramie, na którym dzielą się, chociażby rodzicielskimi doświadczeniami, czy wrzucają swoje odważne zdjęcia. Tym razem celebrytka zaintrygowała obserwatorów nieco inną treścią. Najnowszy post poświęciła mamie, która obchodziła urodziny.

Mama Oli Żebrowskiej wyglądała jak księżna Diana! Fani nie mogą uwierzyć. "Identyczne"

Aleksandra Żebrowska zgromadziła na Instagramie niespełna 355 tys. obserwatorów. Nic dziwnego, lubi wdawać się z nimi w dyskusję i mieć kontakt na bieżąco. Nie jest obojętna na problemy innych, często publikując treści związane ze społecznymi akcjami czy tymi dotyczącymi protestów przeciwko aktualnej władzy. Na najnowszym zdjęciu jest jednak jej mama, która w młodości była bardzo podobna do zmarłej w 1997 roku księżnej Walii.

- Identyczne! Pierwsze, o czym pomyślałam - Diana! Później doczytałam.

- Jak zobaczyłam to zdjęcie na relacji, to pomyślałam, czy dzisiaj jest jakaś rocznica związana z księżną Dianą.

- Kurczę, na pierwszy rzut oka myślałam, że to Lady Di.

Faktycznie, Justyna Adamczyk, która skończyła 54 lata, na niektórych zdjęciach do złudzenia przypomina księżną Dianę. Myślicie, że dobrze wcieliłaby się w rolę mamy przyszłego króla Wielkiej Brytanii w "The Crown"? Jedno jest pewne, mama Żebrowskiej to piękna kobieta, która niezwykle o siebie dba. Kilka lat temu zakochała się w jodze, którą praktykuje do dziś. Na co dzień mieszka z mężem w Szwajcarii.

Sonda
Lubisz Olę Żebrowską?
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany