Zygmunt Chajzer

i

Autor: AKPA / Jacek Kurnikowski

"Żal było ją zaczynać"

Zygmunt Chajzer dostał kawę od Sasina! Wyjątkowa dedykacja

2022-12-07 12:40

Zygmunt Chajzer (68 l.) był obecny podczas uroczystej gali z okazji 30-lecia Telewizji Polsat. Humor mu dopisywał, bawił się świetnie. Najbardziej zapamięta chyba, jak delektował się "pyszną kawą" od J. Sasina. "Żal było ją zaczynać" - przekonywał.

Choć Zygmunt Chajzer jest dziś mniej aktywny zawodowo niż kiedyś, nadal jest bardzo lubiany przez widzów. Być może dzieje się tak przez pryzmat jego syna, który z kolei stale zalicza publiczne wpadki i naraża się opinii publicznej nieco kontrowersyjnymi zachowaniami. Niemniej, 68-letni prezenter pojawia się od czasu do czasu na branżowych imprezach i nie mogło go zabraknąć na uroczystej gali z okazji 30-lecia Polsatu. Kilka godzin po imprezie pokazał, czym został w jej trakcie uraczony. Bawi opis, zwłaszcza że osoba, o której w pierwszej kolejności każdy pomyślał, była obecna na gali.

Zygmunt Chajzer dostał kawę od Sasina! Wyjątkowa dedykacja

Zygmunt Chajzer podzielił się w sieci zdjęciem z pewnym mężczyzną, który przygotował dla niego kawę ze specjalnym napisem "Zygmunt". Zbieżność nazwiska mężczyzny z nazwiskiem znanego ministra Sasina, jak i imię zaczynające się na tę samą literę zmotywowała prezentera do podzielenia się uszczypliwym wpisem:

- Podczas jubileuszu Polsatu zostałem poczęstowany pyszną kawą ze specjalną dedykacją. Że żal było ją zaczynać. Gratulacje i podziękowania dla baristy J. Sasina. Jakuba, żeby było jasne! - czytamy.

Chajzer doczekał się nawet odpowiedzi wspominanego baristy.

- To była czysta przyjemność pana gościć! Polecam się na przyszłość - ekscytował się Jakub Sasin.

Obecność Zygmunta Chajzera na urodzinach Telewizji Polsat nie była przypadkowa. To właśnie tam prowadził takie programy jak "Idź na całość" czy "Grasz, czy nie grasz". W ciągu wieloletniej kariery medialnej prześlizgnął się jednak przez korytarze wszystkich największych stacji telewizyjnych w kraju. Swego czasu prowadził nawet "Wiadomości" w TVP.

W galerii TUTAJ możecie zobaczyć, jak podczas imprezy na ściance prezentowali się koledzy Chajzera.

Sonda
Najbardziej podoba mi się spot wizerunkowy...
Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany