Są najnowsze informacje o stanie Zygmunta Chajzera. Wiadomo już, jaką miał operację, naprawdę poważną!

2020-11-30 16:01
Zygmunt Chajzer
Autor: AKPA Zygmunt Chajzer

Cztery dni temu do mediów trafiły informacje, że Zygmunt Chajzer trafił do szpitala. Jego syn Filip przekazał, że konieczna jest operacja, która dla legendarnego dziennikarza była już "ostatnim dzwonkiem". Właśnie dowiedzieliśmy się, w jakim stanie obecnie jest Zygmunt Chajzer, i że zabieg, jakiemu został poddany był naprawdę poważny.

W ostatni czwartek syn poinformował, że Zygmunt Chajzer przejdzie operację, nie zdradził jednak, jaką. 

ZOBACZ TEŻ: Tragedia Małgorzaty Kożuchowskiej, popłakała się przed kamerami. Mąż podtrzymywał ją przy grobie bliskiej osoby

- Wszystko zaczęło się dwa miesiące temu. Wysłałem ojca na rutynowe badanie urologiczne. Tyle o tym piszę, sam się badam, głupio byłoby nie przycisnąć ojca do rutynowej kontroli. Brak jakichkolwiek objawów, czysta profilaktyka. A jednak z badania wyszło jasno. Za kilka miesięcy byłoby już bardzo źle... To był ostatni dzwonek - poinformował wówczas Filip Chajzer.

Zygmunt Chajzer przeszedł bardzo poważną operację

Zygmunt Chajzer poinformował, że dziś wyszedł ze szpitala i podziękował fanom za wsparcie w tych trudnych chwilach. Zdradził też przy okazji, że zabieg, który przeszedł był bardzo poważny, bo operowano mu nerkę. Wszystko poszło zgodnie z planem, a Zygmunt Chajzer wrzucił do sieci swoje najnowsze zdjęcie i przekazał, że w końcu zje domowy obiadek, o którym marzył od kilku dni leżąc w szpitalu.

- Kochani! Jestem już w domu. Jeszcze raz ogromne dzięki za wsparcie, życzenia zdrowia i dobre fale serdeczności. Operacja nerki poszła dobrze 👍... Pora na wymarzony obiadek. Pozdrawiam - napisał Zygmunt Chajzer, a wpis zakończył informacją, że będzie jadł.

ZOBACZ TEŻ: Wiktoria Gąsiewska już tak nie wygląda! Z jej twarzą stało się coś STRASZNEGO [SZOKUJĄCE ZDJĘCIA!]

ZOBACZ TEŻ: Jego żona nie zniesie tych wiadomości?! Do sieci trafiły zdjęcia wszystkich dzieci Marcina Mroczka

Eurowizja Junior 2020 - najbardziej wzruszające momenty konkursu
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE