Agata Buzek NAGO w ostrej niemieckiej produkcji. Film aż kipi seksem

2021-05-10 10:55 dav
Agata Buzek straszy w horrorze
Autor: film "Sen" 2020/akpa Agata Buzek straszy w horrorze

Agata Buzek (45 l.) nie boi się żadnych wyzwań aktorskich. Udowodnia, że dla sztuki jest w stanie zrobić wszystko. Córka byłego premiera Jerzego Buzka (81 l.) zagrała w niemieckim horrorze, w którym wystąpiła nago. I co tu dużo mówić – gwiazda nas zachwyca. Jak Agata Buzek prezentuje się nago w filmie "Sen"? Koniecznie dajcie nam znać i zostawcie komentarz na końcu tego artykułu.

Agata Buzek od wielu lat zaliczana jest do grona najlepszych polskich aktorek. W pełni oddaje się roli i nie ma problemu z rozbieranymi scenami. Pod koniec ubiegłego roku mogliśmy ją oglądać nago w filmie Netflixa „Erotica 2022”, gdzie miała bardzo odważne sceny łóżkowe. Wcześniej Agata Buzek była nago w filmie "Ciemno, prawie noc". Za każdym razem budząc zachwyt. Agata Buzek jest gwiazdą wielkiego formatu. O aktorkę biją się filmowcy z całego świata. Grała we Francji, Wielkiej Brytanii, Niemczech, Szwajcarii, a nawet w Stanach Zjednoczonych. Ona wybiera jedynie ambitne role. Widzieliśmy ją w filmie „Pearl”, „Niewinne”. A nawet u boku Roberta Pattinsona w „High Life”. Teraz Buzek rozebrała się w niemieckiej produkcji „Schlaf” („Sen”). Grana przez nią postać pojawia się we śnie głównej bohaterki. Scena jest bardzo zmysłowa, widać, że nasza gwiazda świetnie odnalazła się w takim klimacie. Może dzięki niej ten horror nie będzie aż tak straszny.

Córka premiera CAŁKIEM NAGO. Aż kipi od scen seksu. Bardzo odważny film w sieci! MAMY ZDJĘCIA I WIDEO

Agata Buzek świeci nagim biustem
Podziel się opinią
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Najnowsze