Cała prawda o stanie Agaty Młynarskiej. Od 12 lat leczy swoje lęki

2021-01-25 11:53 wp
Agata Młynarska
Autor: Instagram Agata Młynarska

Agata Młynarska (56 l.) to jedna z najpopularniejszych polskich dziennikarek. Od lat występuje w telewizji, ale też poza kamerami. Prężnie działa również na Instagramie, gdzie właśnie wyznała całą prawdę o stanie, w jakim się znajduje. Okazuje się, że Agata Młynarska od 12 lat leczy swoje lęki.

Dziennikarka bez ogórdek mówi co myśli i jest otwarta na świat i ludzi, których zaprasza do swoich programów. Również w sieci porusza codzienne problemy. Agata Młynarska śmiało zabiega głos w sprawach ważnych. Często posługuje się własnym przykładem. Tym razem na Instagramie poruszyła problem zdrowia psychicznego i terapii. Młynarska już od 12 lat mierzy się ze swoimi lękami. "Konfrontacja z uczuciami i emocjami takimi jakie są, bez zakłamywania, ubarwiania, fantazjowania, zaprzeczania ma fundamentalne znaczenie dla bycia w prawdzie ze sobą. Potrzeba na to czasu i decyzji" - czytamy pod zdjęciem gwiazdy.

NIE PRZEGAP: Śmierdząca wpadka w "Pytaniu na śniadanie". Pies zrobił kupę obok leżącego na podłodze Kammela

Zdradziła też, że największym problemem był dla niej czas. W końcu znalazła rozwiązanie: "Najtrudniej było z czasem, bo zawsze było coś ważniejszego... decyzję podejmuję każdego dnia. Bez wątpienia pomogła mi w tym terapia. 12 lat. I być może dzięki tej pracy jestem tu gdzie jestem. I jestem w stanie mierzyć się z tym bez lęku. Choć powiem Wam szczerze, że stworzenie przestrzeni dla własnych uczuć i myśli wymaga niezłej determinacji".

SPRAWDŹ: Obrzydliwy komentarz Gessler. Obraziła fankę, pisząc o męskim nasieniu. Jak tak można?!

To koniec lockdownu, bo Polacy sami go znieśli. Rząd już w Polsce nie rządzi. Komentarz Adama Federa [WIDEO].
Najnowsze