Agnieszka Dygant ma większe usta. Fani dopytują, co się stało. Odpowiedź aktorki wielu zaskoczy

2021-02-27 7:46 -ag
Agnieszka Dygant
Autor: wbf

Agnieszka Dygant w ostatnim czasie na publikowanych na swoich profilach społecznościowych zdjęciach wygląda nieco inaczej niż dotychczas. Aktorka ma wyraźnie wydatniejsze usta. Zmiana ta wzbudziła zainteresowanie fanów, ale i... hejterów. Na Dygant wylała się fala krytyki, że przez botoks tylko się oszpeciła, że takie zabiegi są jest kompletnie niepotrzebne. Aktorka długo milczała. W końcu odpowiedziała jasno, że za zmianą jej wyglądu nie stoi żaden lekarz medycyny estetycznej. Zatem co wpłynęło na taki, a nie inny, efekt wizualny? Odpowiedź aktorki może wielu zaskoczyć.

Agnieszka Dygant dawno skradła serca wielu widzów. Wielu z nich cały czas mocno obserwuje urodę aktorki. W ostatnim czasie coś się zmieniło. Pani Agnieszka ma wyraźnie wydatniejsze usta. Widzowie i internauci nie krygowali się z niemiłymi komentarzami na temat zmiany w urodzie, jaka ostatnio nastąpiła. Dygant na ten temat długo milczała. W końcu postanowiła wyjaśnić, co stoi za wyraźną różnicą w jej wyglądzie. Aktorka odniosła się do sprawy w mediach społecznościowych. Agnieszka Dygant połączyła się z fanami poprzez relację "na żywo" na Instagramie. Odpowiedziała na liczne pytania, a wśród nich nie zabrakło zapytań o to, czy faktycznie powiększyła sobie usta. Odpowiedź dla wielu może być zaskakująca. Okazuje się bowiem, że to nie jest efekt działania chirurgów medycyny estetycznej i popularnego botoksu. Agnieszka Dygant ma założony stały aparat ortodontyczny i to stomatologiczne zamki naklejone na zęby tak uwydatniają usta. Choć Dygant nie poprawia urody  w sposób bardzo inwazyjny, to przyznaje, że po prostu dba o zdrowie i zdrowy wygląd. Aktorka przyznała, że korzysta z nowoczesnej medycyny estetycznej, czyli zabiegów laserowych i mezoterapii mikroigłowej. Dodała, że szczególnie dba o cerę, dlatego pije dużo wody i stosuje kosmetyki sprawdzonych marek.

ZOBACZ: Ślub od  pierwszego wejrzenia. Są nowi kandydaci

POLECANE: Michał Wiśniewski pokazał twarz...nowej żony. Wielkie zaskoczenie

Sanatorium miłości odc. 9 - zwiastun
Komentarze
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Najnowsze