Agnieszka Woźniak-Starak wraca do pracy. Wiemy, co będzie robiła

2019-12-13 6:00 TUMM
Agnieszka Woźniak-Starak
Autor: wbf

Ten rok był dla niej jednym wielkim koszmarem. Agnieszka Woźniak-Starak (41 l.) w sierpniu pochowała swojego męża Piotra Woźniaka-Staraka (†39 l.). Dziennikarka postanowiła jednak otrzeć łzy i wrócić do normalnego życia. Jak dowiedział się „Super Express”, gwiazda od nowego roku wraca do pracy. Nie zobaczymy jej jednak w telewizji. Agnieszkę usłyszymy w radiu. Wszystko wskazuje na to, że pomógł jej kolega z TVN Kuba Wojewódzki (56 l.).

Agnieszka po śmierci Piotra, odcięła się od życia publicznego i zawiesiła swoją karierę. Mogliśmy ją zobaczyć jedynie na dwóch premierach filmu jej męża „Ukryta gra” w Gdyni i Warszawie. Dziennikarka potrzebowała czasu, aby nabrać sił i wiatru w żagle. I stało się. Wdowa po milionerze podjęła ważną decyzję.
Od nowego roku wraca do pracy – zdradza nam osoba z jej otoczenia. Jak udało nam się dowiedzieć, na razie nie zobaczymy jej w telewizji. – Będzie pracowała w newonce.radio – dodaje nasz rozmówca. Jak udało nam się ustalić, będzie miała własną audycję, w której ma poruszać kobiece tematy.

W podjęciu tej decyzji pomógł Agnieszce jej serdeczny długoletni kolega Kuba Wojewódzki. Bardzo ją wspierał w trudnych chwilach i to on namówił ją do współpracy z tym radiem. Sam bowiem ma tam swoją audycję w każdy w poniedziałek, którą prowadzi z Piotrem Kędzierskim (37 l.). Jak na razie o powrocie do TVN nie ma mowy. – Agnieszka chce wracać małymi kroczkami – mówią jej znajomi.
Na razie jej posadę w „Ameryka Express” w TVN przejęła specjalistka od kulinariów Daria Ładocha (36 l.).