Skandaliczne urodziny Andrzeja Piasecznego. Krzyczy: "JE*AĆ BIEDĘ I PIS". Wszystko nagrane! WIDEO

2021-01-07 13:00 nr
50-tka Piaska
Autor: redakcja se 50-tka Piaska

Andrzejowi Piasecznemu stuknęło pół wieku. Z tej okazji przyjaciele urządzili mu małe przyjęcie urodzinowe w mieszaniu Nergala (43 l.). Był tort i dużo wina, a po jakimś czasie impreza trochę wymknęła się spod kontroli. Piasek, wznosząc toast, krzyczał "je*ać biedę" i klął jak szewc, a Majka Jeżowska (60 l.) śpiewała mu piosenkę o narkotykach. 

Fani Andrzeja Piasecznego będą w szoku. Na co dzień jest przecież kulturalnym, elokwentnym panem z telewizji. W dodatku pracującym głównie w Telewizji Polskiej. Teraz pokazał nieznaną widzom i swoim fanom twarz. 

Najbliżsi przyjaciele Andrzeja zjechali nad morze, gdzie ugościł ich Nergal. Na domówce nie zabrakło przekąsek, tortu i oczywiście wina, które niektórym mocniej uderzyło do głowy. Podczas jednego z toastów zamiast życzyć jubilatowi zdrowia, Piasek sam krzyknął: "Je*ać biedę". Po czym dodał: "Je*ać PiS i Konfederację i wszystkich ku*wa tam co tego...". Przyklasnęła mu menadżerka, która powtórzyła do kamery: "Je*ać PiS, je*ać PiS".

NIE PRZEGAP: Tak mieszka Tomasz Kammel. Żyje jak król. Nie uwierzycie, co ma w domu! ZDJĘCIA

Ale to nie wszystko. W prezencie urodzinowym przyjaciele przygotowali dla Piaska piosenkę. Zmienili słowa przeboju "Śniadanie do łóżka" i wyśpiewali mu radośnie: "Otwarte masz ramiona na życie, nieobce ci są dragi i picie". Gwiazdor szybko odniósł się do słów piosenki: "Ale tylko miękkie" - krzyknął. "Twarde, hera, hera" - odpowiedział Nergal, ale Piasek był nieugięty: "Miękkie, ku*wa!" - dodał.

"Z otwartą głową piszesz pioseneczki, wku*wiają cię już stare cioteczki" - brzmiała dalej piosenka.

ZOBACZ TAKŻE: Edyta Górniak ZAŁAMANA. Straciła narzeczonego i zdrowie. Szczegóły mrożą krew w żyłach!

Wszystkie filmiki jeszcze w trakcie imprezy trafiły na Instagram Nergala. I tu przypomina się powiedzenie, które czasem warto wziąć sobie do serca. Pijesz? Nie nagrywaj.

UWAGA! AKTUALIZACJA: 

Telewizja Polska odniosła się do wydarzeń na urodzinach Piasecznego. Jest ostry komentarz. Przeczytaj więcej TUTAJ!

Skandaliczne urodziny Andrzeja Piasecznego
Najnowsze