Anita Werner o trudach opieki nad niepełnosprawnym ojcem: Jest po trzech udarach mózgu

Anita Werner
Autor: archiwum se.pl

Agata Młynarska specjalnie dla Fundacji TVN "Nie jesteś sam" przeprowadza wywiady z ludźmi stacji. W czasie rozmowy z Anitą Werner z TVN24, córka Wojciecha Młynarskiego poruszyła temat choroby w rodzinie. Anita Werner opowiedziała wówczas o swoim niepełnosprawnym ojcu.

Anita Werner ponad 10 lat temu musiała zmienić swoje dotychczasowe życie. Jej tata doznał skomplikowanych udarów, po których stał się niepełnosprawny. - Nie wyobrażałam sobie, że nie zajmę się nim i oddam go do domu opieki. (...) Ale nadszedł moment, gdy musiałam stanąć przed lustrem i powiedzieć: Werner, to pięknie, że zajmujesz się tatą, ale nie możesz się temu poświęcić. Pora pomyśleć o sobie, o tym, żeby twoje życie prywatne mogło się rozwijać w normalnych warunkach - mówi Werner w wywiadzie dla "Twojego Stylu".

Prezenterka "Faktów" TVN sprzedała wówczas rodzinne mieszkanie w Łodzi, a jej ojciec wprowadził się do bloku oboc córki w Warszawie.

Wiedzieliśmy, że Anita Werner jest wysoka, ale nie aż tak! Tyle mierzy gwiazda TVN. Jej partner musi stawać na palcach

– Doświadczyłam tego, gdy potrzebowałam wsparcia merytorycznego i medycznego (...) podczas opieki nad moim niepełnosprawnym tatą. To nie jest tajemnicą, że mój tata jest po trzech udarach mózgu. (...) Wiem, jak to jest , gdy trzeba stanąć nagle przed wyzwaniem, które jest zupełnie nowe, przeorganizować życie, bo członek rodziny potrzebuje pomocy. Wiem, jak to jest poszukiwać lekarzy specjalistów, dobrego szpitala i rehabilitacji – mówiła Werner u Agaty Młynarskiej.

Anita Werner pokazała się bez grama makijażu. To zdjęcie obnaża całą prawdę

Prezenterki TVN kontra prezenterki TVP
Podziel się opinią
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Najnowsze