Anita Werner pokazała się bez grama makijażu. To zdjęcie obnaża całą prawdę

2021-04-19 15:32 cha
Anita Werner
Autor: wbf

Anita Werner od kilkunastu lat gości na ekranach telewizorów Polaków, między innymi jako prowadząca „Faktów” w TVN. Regularnie przeprowadza również wywiady z politykami. Na srebrnym ekranie Werner prezentuje się jak prawdziwa elegantka – zawsze stylowo ubrana, uczesana, umalowana. Dla wielu widzów, którzy przyzwyczaili się do takiego właśnie wizerunku dziennikarki, najnowsze zdjęcie, które umieściła na swoim Instagramie, może być prawdziwym szokiem. Przedstawia bowiem ono Werner bez grama makijażu w iście sportowym wydaniu. Ta fotografia obnażyła całą prawdę!

Anita Werner strzeże swej prywatności. Co nieco więcej o jej życiu codziennym jej fani mogą dowiedzieć się z mediów społecznościowych. Dziennikarka regularnie zamieszcza na swym Instagramie zdjęcia, ukazujące jej pasje, podróże, czy kulisy pracy. Tym razem postanowiła jednak pochwalić się osiągnięciem. - Taką niedzielę to ja szanuję😉 Cel był bardziej ambitny, ale i tak się cieszę, że nie padłam po drodze i wytrwałam do 10 km. Trener mnie motywował😉 A jak tam Wasze cele dzisiaj? - zagaiła swych obserwujących Werner. Faktycznie, osiągnięcie imponujące, ale w oczy na fotce, którą Werner umieściła w sieci, rzuca się jedno. Zupełny brak makijażu. W obecnych czasach, gdy w mediach społecznościowych królują wyśrubowane kanony piękna, dla wielu może to być odczytane jako akt odwagi, oraz pewność siebie i swego piękna. Trzeba przyznać, że 44-letnia Werner nie ma czego ukrywać, a jej najnowsze zdjęcie obnaża nagą, starą prawdę, że naturalność jest piękna. I dobitnie pokazują to komentarze pod fotką. „Jeszcze piękniej wygląda Pani bez makijażu” - piszą zachwyceni fani.

NIE PRZEGAP: Tak mieszka Hanna Lis. Apartament jak z bajki. A w środku… dżungla! Wow

Express Biedrzyckiej - Jacek Karnowski: Chcemy współpracować z rządem
Podziel się opinią
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Najnowsze