Anna Mucha pokazała wszystkim koronkowy stanik. Wszystko w słusznej sprawie [ZOBACZ]

2021-05-09 9:13 jot
Anna Mucha
Autor: Akpa Anna Mucha

Anna Mucha poinformowała wszystkich, że wybrała się na szczepienie przeciw COVID. Gwiazda krok po kroku zrelacjonowała na Instagramie swoją wizytę w punkcie szczepień i sam przebieg podania szczepionki. Mucha nie byłaby sobą, gdyby nie dodała do całości nieco pikanterii. Na szczepienie wybrała się obwieszona złotymi łańcuszkami i w eleganckim, koronkowym staniku. Skąd to wiadomo? Bo gwiazda "M jak miłość" wszystko pokazała!

Anna Mucha doskonale zdaje sobie sprawę z tego, jak ważna jest walka z pandemią koronawirusa, w tym szczepienie. Wiadomo, że aktorka cały czas pracuje, musi więc dbać o bezpieczeństwo swoje i innych. Zdecydowała się na to, by zostać zaszczepioną i ma już za sobą szczepienie przeciw COVID. Gwiazda wybrała się do punktu szczepień w sobotę. Na Instagramie zrelacjonowała cały przebieg szczepienia, który trwał dosłownie chwilę. Mucha nagrała moment, w którym została zaszczepiona.

Aleksandra Kwaśniewska bez grama makijażu. Tak naprawdę wygląda, poznajecie? [Zdjęcia]

Na nagraniu widać, że jest podekscytowana całym zdarzeniami, które trwało tak szybko, że gwiazda "M jak miłość" zaskoczona zapytała kobiety wykonującej szczepienie: - To wszystko? A naklejka "Dzielny pacjent'?" - pytała ze śmiechem aktorka, która zaprezentowała nie tylko ramię, ale... koronkowy stanik: Tak, wiem, każdy pretekst dobry do szczucia cycem - skomentowała krótko i żartobliwie. Zdjęcia Muchy ze szczepienia znajdziecie w galerii poniżej: 

Anna Mucha udaje orgazm
Podziel się opinią
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Najnowsze