Anna Popek drżała o życie matki. Przez 4 miesiące leżała w szpitalu: Było z nią źle [ZDJĘCIE Z ŁÓŻKA]

2021-03-03 17:26 mga
Anna Popek w rozpaczy
Autor: AKPA

Anna Popek (53 l.) pokazała zdjęcie swojej mamy, Teresy, która leży na szpitalnym łóżku. Okazuje się, że mama prezenterki TVP była w szpitalu przez cztery miesiące i przeszła skomplikowaną operację serca. - Mogę cieszyć się tym, że uszła śmierci spod kosy. Naprawdę. Było z nią źle, ale obie z siostrą walczyłyśmy o Jej powrót do życia - napisała gwiazda Telewizji Polskiej na Instagramie.

Anna Popek w 2016 roku musiała poddać się skomplikowanemu zabiegowi na sercu. Teraz okazało się, że kłopoty z tym narządem ma jej 77-letnia matka. We wpisie, w którym prezenterka opisała sytuację z mamą, podziękowała m.in. znanemu restauratorowi Wojciechowi Modestowi Amaro oraz jego żonie Agnieszce.

- Moja mama Teresa obchodziła wczoraj 77 urodziny. Zanim poszła do szpitala na operację serca żartowała sobie, żeby jej te dwie siódemki nie zabiły. Dlatego dzisiaj, gdy już pewnie wkroczyła w dostojny 78 rok swego życia mogę cieszyć się tym, że uszła śmierci spod kosy. Naprawdę. Było z nią źle, ale obie z siostrą @madalena_krupa walczyłyśmy o Jej powrót do życia. Przy pomocy lekarzy rzecz jasna, ale nie tylko. Ważne bardzo było wsparcie i życzliwość naszej rodziny, przyjaciół i kolegów z pracy m. in. z @tvp.info . Dziękuję też @wojciechmodestamaro i @amaroaga - oni wiedzą za co. Przez 4 miesiące, gdy mama leżała w szpitalu miałyśmy różne myśli. Ale kiedy zobaczyłyśmy to zdjęcie, na którym mama po raz pierwszy od kilku miesięcy ogląda siebie w lusterku, wiedziałyśmy już, że jest na dobrej drodze. Wiadomo, kobieta! Spacer z mamą,wspólny obiad, jej uśmiech i rzeczowe podejście do życia - coś co mogło być już tylko wspomnieniem, znowu jest naszą codziennością. Chcę Wam powiedzieć, ze choć choroby i śmierć krążą wokół nas, nie wolno tracić nadziei, trzeba walczyć. A jednocześnie doceniać tych, których kochamy i którzy są nam bliscy. Doceniać i okazywać im to, że są dla nas ważni. Dobrze przeżytego dnia Wam życzę! - napisała Popek i umieściła zdjęcie mamy ze szpitala.

Anna Popek ma problemy z sercem. Przeszła skomplikowany zabieg!

Nowa ramówka TVP. Co przyniesie wiosna w Telewizji Polskiej?
Komentarze
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Najnowsze