Bednarek z ukochaną na wakacjach. Ona ma dziecko z innym [ZDJĘCIA]

2020-08-15 15:40 Ewa Jabłońska
Kamil Bednarek
Autor: Pawel Murzyn/East News

Kamil Bednarek, muzyk reggae, zawsze dbał o to, aby jego życie prywatne nie stało się tematem plotkarskich portali. Dlatego nie rozmawia z mediami na temat swojego związku. Mimo to parę faktów udało się ustalić. Bednarek od ponad 9 lat, z przerwami, tworzy parę z Victorią Hall, modelką, która ma dziecko z innym mężczyzną.

Ojciec dziecka Victorii był dla niej oparciem po jednym z zerwań z Bednarkiem, bo trzeba wiedzieć, że para od lat to rozstaje się, to znów schodzi. Aktualnie miłość modelki i muzyka kwitnie, a romantyczny wypad na wyspę Santorini bardzo sprzyja zacieśnianiu więzi.

Daniel Martyniuk obraził Kamila Bednarka. JEST ZASKAKUJĄCA RIPOSTA! Tylko u nas

Kamil i Victoria pokazują w sieci zdjęcia niesamowitej przyrody wyspy. Najbardziej romantyczny przekaz dla fanów to wspólne zdjęcie na tle morza. Podobno Kamil z biegiem lat przekonał się, że miłością jego życia jest nie kto inny, jak piękna Victoria, a na horyzoncie tej historii maja pojawić się oświadczyny.

Victoria Hall jest pochodzącą z Zambii egzotyczną pięknością, która do Polski przyjechała w wieku 16 lat. Marzy o karierze w show biznesie, chciałaby też spróbować aktorstwa. W 2013 roku wzięła udział w konkursie piękności „Miss Egzotica”, i to jak na razie jej pierwszy krok na drodze ku sławie, nie licząc związku ze znanym muzykiem.

Syn Martyniuka obraża legendę TVN
Komentarze
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Najnowsze