Big Brother wraca po 18 latach. Rusza głosowanie. Zdecyduj, kto zamieszka w domu Wielkiego Brata

2019-03-10 18:27 DR

Znamy dwoje pierwszych uczestników programu. Do walki o głosy telewidzów i miejsce w domu Wielkiego Brata wystartują: Agnieszka Raczyńska (menadżerka z Londynu) i Maciej Borowicz (DJ z Poznania) . Można na nich głosować wysyłając SMS-y lub pomocą za pośrednictwem strony internetowej www.bigbrother.pl.

W programie weźmie udział 15 uczestników wybranych w trwających od grudnia castingach. Tak jak w poprzednich edycjach, co tydzień jedna osoba będzie musiała opuścić dom Wielkiego Brata. Na pierwszy ogień idą Agnieszka Raczyńska i Maciej Borowicz. Widzowie w głosowaniu zdecydują, kto z nich pożegna się z programem w pierwszym odcinku, a kto dostanie szansę i zostanie pierwszym mieszkańcem domu Wielkiego Brata.
Kim są nowi uczestnicy Big Brothera?
Maciej Borowicz ma 31 lat, pochodzi z Poznania. Jest DJ-em, event managerem i instruktorem fitnessu. Mówi o sobie, że jest zwariowany, nieprzewidywalny i oryginalny. Uwielbia poznawać nowych ludzi. Pracuje w branży eventowej od 10 lat, a od 16 jest DJ-em, znanym jako Matthew Clarck. Kocha sport, crossfit, rowery i wszelkie sporty ekstremalne, np. snowboard.
Agnieszka Raczyńska ma 26 lat i od 13 roku życia mieszka w Londynie.Tam studiowała kierunek:  Media, Marketing i PR. Pracuje w branży headhuntingowej. Do udziału w programie namówiła ją... mama. Agnieszka uważa, że onieśmiela facetów. Dlaczego? Ponieważ wie dokładnie, czego chce. Agnieszka przyjechała już do Warszawy i była gościem Dzień dobry TVN, w którym wyznała:
"Myślę, że to wszystko co się dzieje jest tak bardzo ekscytujące, jestem tak bardzo pozytywnie nastawiona, że na tę chwilę nie zastanawiam się jak się przygotować tylko co się będzie działo".
Aby zagłosować należy wysłać SMS-a na numer 7322 - głos na Agnieszkę to SMS o treści "1", a na Macieja - "2". Głosować można również za pośrednictwem strony internetowej www.bigbrother.pl.

Pierwsze reality show
Przypomnijmy, że Big Brother był pierwszym reality-show w polskiej telewizji. Big Brother wraca na antenę po 18 latach. Pierwsza polska edycja "Big Brother" miała swoją premierę 4 marca 2001 w telewizji TVN i cieszyła się największą popularnością. Porgram oglądało średnio 4,5 mln widzów, a prowadzili go Martyna Wojciechowska i Grzegorz Miecugow. Wygrał Janusz Dzięcioł, ale ogromną popularność zdobyli też Manuela Jabłońska (Michalak) i Piotr "Gulczas" Gulczyński. Dalej obowiązują poprzednie zasady - mieszkańcy domu Wielkiego Brata będą nominować uczestnika, który opuści program, ale ostatecznie o tym, kto odpadnie zdecydują widzowie. W każdą niedzielę o 20:00 pokazywany będzie odcinek na żywo, w którym dowiemy się, kto zakończy przygodę z Wielkim Bratem. Program poprowadzi Agnieszka Woźniak-Starak. To ona będzie pierwszą, którą po wyjściu zobaczy uczestnik, który odpadł w głosowaniu. Współprowadzącymi show będą Ula Chincz oraz Bartek Jędrzejak. Psychologiem wspierającym uczestników zostanie natomiast Małgorzata Ohme. Finał programu planowany jest na 16 czerwca 2019.