Bliscy Kossakowskiego dowiedzieli się o rozwodzie z mediów?! Były mąż Wojciechowskiej zataił prawdę

2021-07-28 11:33
Przemek Kossakowski i Martyna Wojciechowska
Autor: AKPA Przemek Kossakowski i Martyna Wojciechowska

Rozwód pary podróżników to najgłośniejszy rozstanie tego roku! Małżeństwo Martyny Wojciechowskiej i Przemka Kossakowskiego potrwało zaledwie kilka miesięcy. Pomimo upływu czasu, w mediach pojawiają się kolejne, nowe doniesienia w tej sprawie! Jak się okazało, Przemek Kossakowski zataił całą prawdę na temat związku z Martyną Wojciechowską.

To był prawdziwy szok! Początkowo plotki o rozstaniu Martyny Wojciechowskiej i Przemka Kossakowskiego docierały do mediów z kuluarów, jednak nikt nie chciał w nie uwierzyć. Ostatecznie to podróżniczka i prowadząca program "Kobieta na krańcu świata" wyznała całą prawdę na temat małżeństwa. Para wzięła ślub jesienią 2020 roku. Jednak ich szczęście nie trwało długo. Wydawało się, że para jest dla siebie stworzona! Po potwierdzeniu plotek na temat rozwodu, każdy z podróżników podawał inne powody oraz przedstawiał sytuację zupełnie inaczej. Czy ich rozstanie może być przestrogą dla innych? Przeczytaj o tym więcej TUTAJ. Pojawiła się kolejne szokująca informacja na temat rozwodu Martyny Wojciechowskiej. Okazało się, że były mąż zapomniał poinformować najbliższych o rozstaniu z partnerką!

Mama Kossakowskiego nie wiedziała o rozwodzie?! Dowody

Jak wynika z przekazywanych informacji, Wojciechowska i Kossakowski rozstali się trzy miesiące po ślubie - czyli prawdopodobnie w styczniu br. Portal Wp.pl odkrył, że w marcu tego roku Przemek wystąpił wraz z mamą w porannych programie "Dzień Dobry TVN". Anna Maria Winnicka, mama Przemka Kossakowskiego, powiedziała coś, co wskazuje na to, że nie znała prawdy na temat związku syna!

- Nie dość, że taki piękny chłopak urósł, to jeszcze czytający i mądry. Ma taką piękną żonę i dziecko. Naprawdę bardzo jestem szczęśliwa. Zaraz się wzruszę – powiedziała.

Kossakowski ukrywał przed najbliższymi prawdę na temat swojego życia uczuciowego? Jeśli tak, to mogli się o tym dowiedzieć dopiero z medialnych doniesień! To kolejna szokująca wiadomość na temat rozwodu Wojciechowskiej i Kossakowskiego.

Wojciechowską potrącił samochód! Dziennikarka opublikowała nagranie
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE