Była gwiazda "M jak miłość": Atak na mnie to polityczna zemsta

2019-05-30 9:59 md

Dominika Figurska-Chorosińska (41 l.) startowała bez powodzenia do Parlamentu Europejskiego z listy Prawa i Sprawiedliwości (dostała 12715 głosów w Warszawie). Podczas kampanii wyborczej wylała się na nią fala złośliwych komentarzy. Mało tego – wyciągnięto jej wiele bardzo prywatnych spraw. Gwiazda starała się zgodnością znosić te ataki.

– To przykre... Tym bardziej że dotyczą mojego życia prywatnego sprzed wielu lat. Ale tak naprawdę są zemstą za moje wystąpienia publiczne przeciw pornoskandalowi w jednym z polskich teatrów czy przeciw seksualizacji dzieci w szkołach. Przecież wszystko
zaczęło się dzień po ogłoszeniu przeze mnie startu w wyborach. – mówi nam aktorka i dodaje szczerze: – Rzeczywiście wiele lat temu nasze małżeństwo było bliskie rozpadu. Dzięki temu zrozumieliśmy, że o małżeństwo i rodzinę trzeba walczyć. Trzeba być wojownikiem, i to na co dzień! Najlepsze, co możemy dać naszym dzieciom, to świadomość, że rodzice kochają siebie nawzajem.

Przypomnijmy, że Dominika Chorosińska jest żoną Michał Chorosiński (44 l.). Niedawno zaczęła używać jego nazwiska. Para ma piątkę dzieci - córki Nastazję (16 l.) i Matyldę (14 l.) oraz synów Józefa (12 l.), Piotra (7 l.) i Jana Pawła (5 l.). O aktorce było głośno za sprawa jej romansu. Mimo zdrady, jej małżeństwo się nie rozpadło. Potem razem z Chorosińskim była twarzą akcji "Wierność jest sexy".

Gwiazda M jak miłość z piątką dzieci robi kampanię wyborczą. Ma ważne przesłanie [ZDJĘCIA]

Gwiazda M jak miłość startuje z listy PiS! Wyciągnęli jej ZDRADĘ I ROMANS [WIDEO]

Najnowsze