CamaSutra skończyła studia. Gwiazda disco polo z tytułem magistra!

2017-07-12 4:00 PAM

Choć jej największą pasją jest muzyka, CamaSutra postanowiła zadbać też o gruntowne wykształcenie. Wokalistka właśnie obroniła tytuł magistra na kierunku Zarządzanie ze specjalnością rachunkowość i kontrola.

Małgorzata Główka Grabda (24 l.), która szerokiej publiczności znana jest jako CamaSutra, jeszcze w niedzielę w nocy grała koncert koło Buska-Zdroju, a już w poniedziałek rano była na uczelni w Katowicach. Na szczęście to zdolna dziewczyna i obroniła pracę magisterską na pięć! Jak widać, kariera i nauka mogą iść w parze.

- Komisja zadała mi mnóstwo trudnych pytań. Na szczęście nie dałam się na niczym zagiąć - uśmiecha się Małgosia w rozmowie z "Super Expressem".

Choć artystka napisała pracę na temat "Zarządzanie płynnością finansową na podstawie przedsiębiorstwa produkcyjnego", sama nie zajmuje się finansami swojego zespołu. Na razie bardziej interesuje się dietetyką. I o takich studiach myśli teraz piosenkarka.

ZOBACZ: W łóżku z CamaSutrą! Piosenkarka kręci nowy klip [ZDJĘCIA]

Komentarze
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Najnowsze