Chichot losu: czy będzie kontynuacja?

2011-06-08 12:37 mch

"Chichot losu" miał być hitem telewizyjnej Jedynki. Serial z Martą Żmudą Trzebiatowską w roli głównej pokonał programy konkurencyjnych stacji, ale TVP1 wciąż zastanawia się nad jego kontynuacją.

3,17 miliona - tyle widzów gromadził średnio przed telewizorami każdy odcinek "Chichotu losu". Zadanie nie było łatwe. Serial konkurował z dwoma muzycznymi show: "Bitwą na głosy" w TVP2 oraz "Must Be The Music. Tylko muzyka" w Polsacie. Jednak jak podaje serwis Wirtualne Media, w analogicznym okresie w ubiegłym roku TVP1 miała nieco wyższą oglądalność.

Patrz też: Chichot losu, odc. 13 - streszczenie, opis. Joanna jest w ciąży

Może dlatego władze telewizyjnej Jedynki wciąż zastanawiają się nad kontynuacją "Chichotu losu". Według Wirtualnych Mediów, żadne decyzje jeszcze nie zapadły. Ostatni odcinek pierwszej serii widzowie zobaczyli w minioną niedzielę.

Przypomnijmy, że bohaterką "Chochotu losu" jest prawie 30-letnia psycholog Joanna, która nagle musiała zająć się dziećmi zmarłej przyjaciółki. Serial powstał na motywach powieści Hanki Lemańskiej. W roli głównej wystąpiła Marta Żmuda Trzebiatowska. Oprócz niej w produkcji zagrali m.in. Mateusz Damięcki i Urszula Grabowska. Reżyserem serialu był Maciej Dejczer.

{% load polls_tags %}{% get_poll 2919 request.path %}

Najnowsze