Córka Kasi Kowalskiej W ŚPIĄCZCE. Wokalistka nie ma kontaktu ze szpitalem! NOWE INFORMACJE

2020-04-03 14:16 DECK
Kasia Kowalska z córką Aleksandrą
Autor: AKPA Kasia Kowalska z córką Aleksandrą

Kasia Kowalska (47 l.) przeżywa prawdziwy koszmar. Sytuacja zdrowotna jej córki nie poprawia się. Ola Kowalska (23 l.) od ponad tygodnia przebywa w szpitalu w Londynie i walczy z koronawirusem. Piosenkarka nie ma prawie żadnych wieści na temat córki, nie może skontaktować się ze szpitalem w Wielkiej Brytanii. Wiadomo jednak, że lekarze wprowadzili Olę w stan śpiączki, a przy życiu podtrzymuje ją aparatura, która oddycha za nią...

Kasia Kowalska dokładnie przed tygodniem podzieliła się w sieci dramatyczną informacją. Jej córka przebywa w szpitalu w Londynie i wymaga intubacji. Mieliśmy ogromną nadzieję, że dziś będziemy mogli podać pozytywne informacje – najlepiej takie, że Ola Kowalska wraca do zdrowia. Niestety, nic z tego. Jak udało nam się ustalić, dziewczyna od tygodnia nie odzyskała przytomności. Lekarze wprowadzili ją w stan śpiączki. Organizm Oli nie jest w stanie sam oddychać, robi to za nią maszyna.

Zobacz także: Córka Kasi Kowalskiej przed chorobą. Jak wyglądało jej życie? 

Kasia przeżywa teraz prawdziwy koszmar. Siedzi w domu, nie może polecieć do Oli, bo loty do Wielkiej Brytanii są wstrzymane. Nawet, gdyby udało jej się dotrzeć do Londynu, lekarze i tak nie wpuściliby jej do córki. Do niedzieli gwieździe udawało się zdobywać informacje na temat córki. Ale w poniedziałek Ola została przeniesiona do innego szpitala. Od tamtego momentu kontakt jest znacznie utrudniony.

– Kasia nie może dodzwonić się do szpitala. Ciągle łączy ją z jakąś centralą. Nikt nie odpowiada na jej pytania. Nie ma jak uzyskać informacji o córce. Jest skazana na telefony ze szpitala, które dostaje średnio co dwa dni. Siedzi jak na szpilkach. Żyje tylko nadzieją, że Ola wyzdrowieje. Nic innego jej teraz nie pozostaje – mówi nam przyjaciel gwiazdy.

Na miejscu w Londynie jest chłopak Oli. Niestety on też nie jest w stanie uzyskać informacji na temat swojej ukochanej. Ola jest teraz osamotniona, co jeszcze bardziej dobija jej bliskich.

Zobacz także: Córka Kasi Kowalskiej wyrzekła się ojca. 23-latka walczy o życie

Sprawdź: Gdzie w Europie nie ma koronawirusa? Ach, co za cudowne miejsca!

Super Raport 03.04 - Goście: Leszek Miller, prof. Zbigniew Lew-Starowicz.

Rozwijamy nasz serwis dzięki wyświetlaniu reklam.

Blokując reklamy, nie pozwalasz nam tworzyć wartościowych treści.

Wyłącz AdBlock i odśwież stronę.

Najnowsze