Córka Kingi Rusin i Tomasza Lisa jest SZANTAŻOWANA!

2017-10-16 23:17 INO

Córka Kingi Rusin i Tomasza Lisa jest w ohydny sposób szantażowana! Rodzice nastolatki postawili interweniować i wydali oficjalne oświadczenie. - Nie spoczniemy póki go nie znajdziemy i nie zostanie ukarany - piszą dziennikarze.

Starsza córka Kingi Rusin i Tomasza Lisa jest od jakiegoś czasu nękana przes stalkera. Sprawa zrobiła się na tyle poważna, że rodzice Poli Lis postanowili interweniować. Na profilu instagramowym dziennikarki "Dzień Dobry TVN" pojawiło się oficjalne oświadczenie. Zobaczcie sami:

- Nasza córka Pola Lis jest od jakiegoś czasu w ohydny sposób szantażowana ujawnieniem do publicznej wiadomości spreparowanych, nieprawdziwych dokumentów i maili. Z ich treści wynika, że celem jest zniszczenie reputacji nie tylko jej ale całej naszej rodziny. Być może motywacją są względy polityczne. Szantażysta posuwa się do gróźb karalnych i niemoralnych żądań, zakłóca jej spokój, wpędza w psychozę strachu i uniemożliwia normalne funkcjonowanie. Posługuje się nieprawdziwym ip i loguje z serwerów zarejestrowanych w różnych miejscach świata. Pomimo stosowanych przez niego taktyk nie spoczniemy póki go nie znajdziemy i nie zostanie ukarany. Stalking (uporczywe nękanie) to przestępstwo zagrożone w polskim prawie więzieniem! To czyn który zabiera ludziom prywatność, godność i spokój, pozbawia poczucia bezpieczeństwa, zaszczuwa i uniemożliwia normalne funkcjonowanie. Ktoś kto w świadomy sposób stosuje stalking, szczególnie wobec osób bardzo młodych i wyjątkowo narażonych na stres, które nawet nie weszły jeszcze do końca w dorosłość, które dopiero zapisują swoją kartę w życiu, jest godny największego potępienia i adekwatnej kary! Zdecydowaliśmy się ujawnić ten fakt do publicznej wiadomości po wielu miesiącach bezskutecznego jak narazie śledztwa, gdyż szantażysta staje się coraz bardziej bezpardonowy i nie mamy pewności że nie wprowadzi swoich gróźb w życie. Spreparowanie w naszych czasach maili, zaświadczeń, dokumentów, listów nie jest najmniejszym problemem. Puszczanie nieprawdziwych informacji w obieg może bezpowrotnie zniszczyć komuś życie i doprowadzić do tragedii. Zwracamy się z prośbą o niepublikowanie, niesprawdzonych, nieprawdziwych informacji, o nie urzeczywistnianie nadziei szantażysty. Pamiętajcie, że macie nie tylko odpowiedzialność za słowo ale również za skutki jakie wywołuje - napisali Kinga Rusin i Tomasz Lis.

POLECAMY:

SMUTNE! Tak wygląda grób Andrzeja Kopiczyńskiego rok po jego śmierci

Anna Lewandowska mówi o... o trzecim dziecku i zdradza sekret, jak uspokaja Klarę

Ania z "Rolnik szuka żony" powiększyła sobie usta? Bardowscy komentują

Rozwijamy nasz serwis dzięki wyświetlaniu reklam.

Blokując reklamy, nie pozwalasz nam tworzyć wartościowych treści.

Wyłącz AdBlock i odśwież stronę.